Allah'a, Millet'e, Vatan'a Fedai

  • Dolar 7.6665
  • Euro 8.9175
  • GR ALTIN 459.36
  • ÇEYREK 753.63

Nazlı Çelik'ten kalleş pusu sonrası duygulandıran konuşma: Türk'ün Türk'ten başka dostu yok!

Star Haber Genel Yayın Yönetmeni Nazlı Çelik, İdlib'de şehit düşen 33 askerimiz için yaptığı konuşmayla duygulandırdı. Kaynak: Nazlı Çelik'ten duygulandıran sözler!

Nazlı Çelik'ten kalleş pusu sonrası duygulandıran konuşma: Türk'ün Türk'ten başka dostu yok!
  • 29 Şubat 2020, Cumartesi 11:46

Star Haber Genel Yayın Yönetmeni Nazlı Çelik, haber bültenine şehitlerimizle ilgili duygu dolu bir konuşmayla başladı.

Türkiye'nin bir kez daha sırtından hançerlendiğini ifade eden Nazlı Çelik, Türk'ün Türk'ten başka dostunun olmadığını söyledi.

Nazlı Çelik, konuşmasında şu ifadeleri kullandı:

"TÜRK'ÜN TÜRK'TEN BAŞKA DOSTU YOK"

"Yastayız. Tüm Türkiye, gözyaşlarımızı içimize atıyoruz. Soğukkanlı, sakin kalmaya çalışıyoruz ama acımız kadar büyük öfkemiz. Çünkü sırtımızdan hançerlendik bir kez daha. Arkadan vurulduk. Askerlerimizi kurban verdik çünkü kalleşlik yaptılar" diyen Nazlı Çelik, "Barışı korumak için Suriyeli sivilleri ölümden kurtarmak için göndermiştik oğullarımızı. Mehmetlerimizi... Rusya ile bir anlaşma yapılmış sınır çizilmişti. O sınır içinde görevdeydiler. Çatışmada değil, kalleş pusuya düştüler. Şehit oldular. Ve yine biz bizeyiz. O hep söylenen slogan var ya; Türk'ün Türk'ten başka dostu yok diye. İşte yine o söz var dilimizde. Çünkü yine biz, sadece bizimleyiz. Kimsemiz yok başka. Sadece ve sadece bizimleyiz. Ben biliyorum; siz de bilin. İnanın ve hiç unutmayın; sadece biz bize olsak bile, biz bize yeteriz" ifadelerini kullandı.


ANKET

Kanal İstanbul yapılmalı mı?

NAMAZ VAKİTLERİ
yukarı çık