Allah'a, Millet'e, Vatan'a Fedai

  • Dolar 9.5066
  • Euro 11.0494
  • GR ALTIN 548.58
  • ÇEYREK 900.43

Nazif Okumuş, MHP'den ihraç ediliyor!

21. Dönem MHP Milletvekili Nazif Okumuş, MHP'den ilişiğinin kesildiğini söyledi. Okumuş, kesin ihraç talebiyle disiplin kuruluna sevk edildiğini açıkladı.

Nazif Okumuş, MHP'den ihraç ediliyor!
  • 19 Haziran 2021, Cumartesi 14:51

MHP 21. Dönem Milletvekili olarak Meclis’te görev yapan Nazif Okumuş, 2 gün önce kendisinden savunma isteyerek ihraç istemiyle disipline sevk edildiğini açıkladı.

TV5’de “Konuşmadan Olmaz” programına konuk olan Nazif Okumuş, “MHP’nin sizin siyaset yaptığınız dönemdeki politikalarıyla bugünkü politikalarını nasıl buluyorsunuz?” sorusunu cevap verirken, MHP’den ihraç edilmek istediğini söyledi.

OKUMUŞ: MHP'DEN İHRAÇ EDİLMEK İÇİN DİSİPLİNE SEVK EDİLDİM

Okumuş, partiden ihraç süreci hakkında şunları söyledi:

“MHP ile ilişiğim kesildi ve o zaman söylemek istemiyordum. 2 gün önce Milliyetçi Hareket Partisi’nde ilişiğimi kesebilecek yazıyı aldım ve kamuoyu ile de paylaşmak istememiştim ama bugün benden savunma isteyerek disiplin kuruluna verdiklerini yani ihraç mekanizmasına başladıklarını söylüyorlar. Dolayısıyla orası benim için şu anda uzun zamandan beri hayal kırıklığıydı ama şu andan itibaren zaten farklı bir sürecin içerisine girdiğim bir adres olarak kalıyor.”

Milligazete


ANKET

Bir erken seçim öngörüyor musunuz?

NAMAZ VAKİTLERİ
yukarı çık