Allah'a, Millet'e, Vatan'a Fedai

  • Dolar 7.9164
  • Euro 9.4379
  • GR ALTIN 462.11
  • ÇEYREK 758.13

Nagehan Alçı'dan Nazlı Ilıcak ve Ahmet Altan'a destek!

İktidara yakınlığı ile bilinen ve "katil devlet" ifadesi ile terör örgütü PYD/YPG'nin güçlendirilmesini isteyen sözleri nedeniyle kamuoyunun tepkisi çeken Nagehan Alçı, Nazlı Ilıcak ve Ahmet Altan için verilen tahliye kararlarını savundu.

Nagehan Alçı'dan Nazlı Ilıcak ve Ahmet Altan'a destek!
  • 05 Kasım 2019, Salı 13:40

İktidara yakınlığı ile bilinen Habertürk yazarı Nagehan Alçı, Ahmet Altan ve Nazlı Ilıcak hakkında verilen tahliye kararını köşesine taşıdı.

Yazısında tahliyeleri savunan Alçı, Nazlı Ilıcak ve Ahmet Altan'ın bu zamana kadar kamuoyu baskısı ile hapiste tutulduğunu öne sürdü.

Alçı, "Kamuoyu baskısı olmasa bu tahliye kararları çok daha önce çıkabilirdi. Hatta öyle bir atmosfer yarattılar ki Altan ve Ilıcak’ın cezaevinde olduklarını hatırlatmak bile başlı başına lince uğramak için bir sebep haline geldi." dedi.

Nagehan Alçı, çözüm sürecine verdiği desteğin yanında, FETÖ'nün Balyoz ve Ergenekon kumpaslarının gerçekleştiği dönemde, kumpasların gerçek olduğunu savunmuştu.

Nagehan Alçı skandal PKK açıklamasını yine savundu Nagehan Alçı skandal PKK açıklamasını yine savundu

Nagehan Alçı'dan 'Katil Devlet'in ardından skandal bir çıkış daha: 'PKK Güçlenmeli' dedi! Nagehan Alçı'dan 'Katil Devlet'in ardından skandal bir çıkış daha: 'PKK Güçlenmeli' dedi!

Türkiye Cumhuriyeti'ne Türkiye Cumhuriyeti'ne "Katil Devlet" diyen Nagehan Alçı'ya şok!


ANKET

Bir erken seçim öngörüyor musunuz?

NAMAZ VAKİTLERİ
yukarı çık