Allah'a, Millet'e, Vatan'a Fedai

  • Dolar 7.3817
  • Euro 8.9945
  • GR ALTIN 442.15
  • ÇEYREK 725.39

Nagehan Alçı skandal PKK açıklamasını yine savundu

"Katil devlet" ve "PKK/YPG’nin siyasal kanadı güçlendirilmeli" sözleriyle büyük tepki toplayan Nagehan Alçı, kendisine tepki gösterenlere 'Faşist' dedi.

Nagehan Alçı skandal PKK açıklamasını yine savundu
  • 29 Ekim 2019, Salı 14:54

Canlı yayında kullandığı skandal sözlerinin ardından ekranlardan çekilen Habertürk yazarı Nagehan Alçı, açıklamalarıyla tepki toplamaya devam ediyor.

Türkiye Cumhuriyeti için 'Katil devlet' ifadesini kullandıktan sonra "Devlet kutsal değildir" diyerek sözlerini savunan, PKK/YPG terör örgütlerinin siyasal kanadının güçlendirilmesini söyleyen ve "YPG, Suriye’de bir sosyal gerçektir" şeklinde konuşan Nagehan Alçı, bu sözlerini eleştirenlere 'Faşist' diyerek tepki gösterdi.

Alçı, şu ifadeleri kullanıldı:

"Söz konusu faşist güruh, bu özgürlükçü-demokrat tavrıma da tahammül edemiyor çünkü onlara göre Kürtler tamamen inkâr ve asimile edilmeli”

Nagehan Alçı'dan 'Katil Devlet'in ardından skandal bir çıkış daha: 'PKK Güçlenmeli' dedi! Nagehan Alçı'dan 'Katil Devlet'in ardından skandal bir çıkış daha: 'PKK Güçlenmeli' dedi!

Türkiye Cumhuriyeti'ne Türkiye Cumhuriyeti'ne "Katil Devlet" diyen Nagehan Alçı'ya şok!

Nagehan Alçı'dan ''Kaşınma sen Kızılbaş, haddini bil'' çıkışı Nagehan Alçı'dan ''Kaşınma sen Kızılbaş, haddini bil'' çıkışı


ANKET

Bir erken seçim öngörüyor musunuz?

NAMAZ VAKİTLERİ
yukarı çık