Allah'a, Millet'e, Vatan'a Fedai

  • Dolar 8.5111
  • Euro 10.3163
  • GR ALTIN 508.91
  • ÇEYREK 834.92

Nadira Kadirova'nın ağabeyinden çarpıcı açıklama!

AK Partili Şirin Ünal'ın evinde ölü bulunan Nadira Kadirova'nın ağabeyi kardeşinin ölümünde Şirin Ünal'ı sorumlu tutarken, 'Şirin Ünal doktorları, savcıları, emniyeti elindeki haram parasıyla ve mevkisiyle satın aldı' dedi.

Nadira Kadirova'nın ağabeyinden çarpıcı açıklama!
  • 28 Eylül 2020, Pazartesi 11:59

AK Parti İstanbul Milletvekili Şirin Ünal’ın evinde, 23 Eylül 2019 tarihinde şüpheli şekilde ölü bulunan Nadira Kadirova’nın kaldığı odada yapılan olay yeri incelemesine dair yeni görüntüler ortaya çıktı. Görüntülerde, odadaki dağınıklık ve kan izleri dikkati çekti.

KARDEŞİNİN ÖLÜMÜNDE ŞİRİN ÜNAL'I SORUMLU TUTTU!

Kadirova’nın Rusya’da yaşayan ağabeyi Muhammet Ali Kadirov, kardeşinin ölümünden AK Partili Ünal’ı sorumlu tuttu.

Muhammet Ali Kadirov, “Ne yaptıysak önümüze bir engel çıkarıyorlar ve olayı kapatmaya çalışıyorlar. Kardeşimin cenazesini Bilkent Şehir Hastanesi’ne götürdük. Orada da kardeşime öldürülmeden önce ilaç verildiği anlaşıldı. Biz bu ilacın ne olduğunu, ne zaman verildiğini öğrenmek istediğimizde doktorlar bize cevap vermedi. Avukatımıza bunun cevabını vermedi. Çünkü Şirin Ünal hastanedeki doktorları da savcıları da emniyeti de elindeki haram parasıyla ve mevkisiyle satın aldı. Bu baskıyla karşı karşıya kaldık” şeklinde konuştu. 

 


ANKET

Bir erken seçim öngörüyor musunuz?

NAMAZ VAKİTLERİ
yukarı çık