Allah'a, Millet'e, Vatan'a Fedai

  • Dolar 8.7592
  • Euro 10.3102
  • GR ALTIN 492.34
  • ÇEYREK 808.3

Mustafa Sarıgül’ün mallarına haciz!

Türkiye Değişim Partisini kuran Şişli Belediyesi Eski Başkanı Mustafa Sarıgül’ün mallarına haciz geldi. Haciz kararı, Mustafa Sarıgül’ün, İstanbul’un çeşitli yerlerinde akaryakıt istasyonlarına sahip olan Mustafa Turan’a 4 milyon 117 bin TL borçlu olması nedeniyle verildi.

Mustafa Sarıgül’ün mallarına haciz!
  • 17 Ocak 2021, Pazar 10:43

Odatv'ten Furkan Karabay'ın haberine göre Uzun bir dönem Şişli'de Belediye Başkanı olarak görev yapan ve daha sonra Türkiye Değişim Partisi'ni kurarak Genel Başkanı olan Mustafa Sarıgül'e İstanbul 4.İcra Dairesi'nden kötü haber geldi.

SARIGÜL'ÜN MALLARINA HACİZ GELDİ

2021 yılında kurduğu Türkiye Değişim Partisi Genel Başkanı olarak giren Mustafa Sarıgül’ün mallarına haciz geldi.

Mustafa Sarıgül’ün, İstanbul’un çeşitli yerlerinde akaryakıt istasyonlarına sahip olan Mustafa Turan’a 4 milyon 117 bin TL borçlu olduğu ortaya çıktı.

Ortaya çıkan bilgilere göre, Turan verdiği borçların tahsil edilmemesi üzerine yasal yollara başvurdu ve icra takibi başlatıldı.

Sarıgül’ün icra kararı çıkarılan malları arasında, iddiaya göre  AUDI marka otomobil, daireler ile İstanbul ve Ankara’daki arsaları bulunuyor. Mustafa Turan’a borçlu isimler arasında, eski CHP’li ve bir zamanlar Sarıgül’e yakınlığıyla bilinen Hüseyin Avni Sipahi de yer aldı.

Diğer bir yandan, söz konusu davayla ilgili Mustafa Sarıgül'ün oğlu Emir Sarıgül gerekli açıklamanın önümüzdeki hafta yapılacağını bildirdi.

Mustafa Turan’a borçlu isimler arasında bulunan Hüseyin Avni Sipahi ise telefonlara çıkmadı


ANKET

Bir erken seçim öngörüyor musunuz?

NAMAZ VAKİTLERİ
yukarı çık