Allah'a, Millet'e, Vatan'a Fedai

  • Dolar 8.5574
  • Euro 10.1146
  • GR ALTIN 494.64
  • ÇEYREK 811.54

Mustafa Işık'tan 'Suriyeli' çıkışı

İYİ Parti Kocasinan İlçe Başkanı Mustafa Işık, Suriyeli bir grup ile bir gencin arasında yaşanan olaya değinerek, sığınmacı konumunda bulunan Suriyelilerin çeteleşmesine fırsat verilmemesi gerektiğini ifade etti.

Mustafa Işık'tan 'Suriyeli' çıkışı
  • 14 Haziran 2021, Pazartesi 13:22

İYİ Parti Kocasinan İlçe Başkanı Mustafa Işık'ın yapmış olduğu açıklama şu şekilde:

Değerli Kayserili hemşerilerimiz. Fevziçakmak Mahallemizde bir hafta evvel, evlerinin önünde Ahmet Şahin isimli, gencimize saldıran Suriyeliler, araya giren baba Çetin Şahin'ide ağır şekilde darp etmişlerdir. Bu esnada sokakta bulunan Yiğit Akali isimli 6 yaşındaki yavrumuza da tekmelemek suretiyle bacağının kırılmasına sebebiyet vermişlerdir. Emniyet güçlerimizin zamanında araya girmesiyle bu menfur olan vahim boyutlara ulaşmadan kontrol altına alınabilmiştir.

BU OLAYLAR KESİNLİKLE MÜNFERİT OLAYLAR DEĞİLDİR

Olayların yatışmasına mütakip, oğlunun ayağı kırılan şahsen de tanıdığımız Akali ailesini ve Ahmet Şahin, Çetin Şahin Ailesini ziyaret edip geçmiş olsun dileklerimizi iletip sıkıntılarını ve dertlerini dinledik. Akabinde, mahalledeki vatandaşlarımızın da bu konularda ki dertlerini dinledik. Bu görüşler ışığında yetkililere sesleniyoruz. Suriyeli sığınmacıların çıkartmış olduğu olaylar kesinlikle münferit olaylar değildir. Ailelerden ve halktan duyduğumuz sözleri burada aktarmaktan imtina ediyoruz. Lütfen sığınmacıların çeteleşmelerine fırsat vermeyiniz.

iyilertv.com

 


ANKET

Bir erken seçim öngörüyor musunuz?

NAMAZ VAKİTLERİ
yukarı çık