Allah'a, Millet'e, Vatan'a Fedai

  • Dolar 8.6233
  • Euro 10.1272
  • GR ALTIN 491.95
  • ÇEYREK 807.19

Muhittin Böcek'ten istifa açıklaması!

CHP'den ayrılacağı ve Muharrem İnce'nin kuracağı partiye geçeceği iddiaları ile gündem olan Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek, söz konusu iddia hakkında açıklamalarda bulundu

Muhittin Böcek'ten istifa açıklaması!
  • 16 Mart 2021, Salı 19:27

Böcek, parti değiştirme niyetinin olmadığını belirterek, "Bugüne kadar hiç zikzak yapmadım, zikzak da sevmem. Ben partimde çalışmalarımı sürdüreceğim. Antalyalılara hizmet etmeyi sürdüreceğim" şeklinde konuştu.

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek, CHP'den ayrılacağı ve yeni parti kurma hazırlığında olan Muharrem İnce ile birlikte hareket edeceği yönündeki iddiaların ardından bir açıklama yaptı.

CNN Türk'e konuşan Böcek, Muharrem İnce ile geçmiş yıllardan uzun zamandır tanıştığını, İnce'nin hastalığı döneminde 3 kez oğlunu aradığını ve iyileşir iyileşmez de Muharrem İnce'ye bir telefon görüşmesi yaptığını belirtti.

Böcek, bu görüşmenin tamamıyla iyi temenniler çerçevesinde gerçekleştiğini söyleyerek, "Parti değiştirme niyetim yok. Bugüne kadar da parti değiştirme niyetim olmadı" açıklaması yaptı.

Böcek, Muharrem İnce ile geçmişte birçok programlara katıldığını, kendisiyle iyi ilişkileri olduğunu ancak Muharrem İnce'nin partisine katılmayı kesinlikle düşünmediğini ifade etti.

Muharrem İnce'ye de yeni partisinde başarılar dilediği söyledi.

 

Etiketler: chp muhittin böcek

ANKET

Bir erken seçim öngörüyor musunuz?

NAMAZ VAKİTLERİ
yukarı çık