Allah'a, Millet'e, Vatan'a Fedai

  • Dolar 8.6167
  • Euro 10.3179
  • GR ALTIN 501.41
  • ÇEYREK 823.33

Muharrem İnce'nin zor durumu: Saray'ın adamı gibi gösteriyor

Habertürk gazetesi yazarı Kübra Par, bugünkü köşe yazısında Memleket Hareketi'ni başlatan Muharrem İnce hakkında önemli bir değerlendirmede bulundu.

Muharrem İnce'nin zor durumu: Saray'ın adamı gibi gösteriyor
  • 14 Şubat 2021, Pazar 14:06

Habertürk gazetesi yazarı Kübra Par, bugünkü köşe yazısında Memleket Hareketi'ni başlatan Muharrem İnce hakkında "İktidara yakın medya gruplarının geniş alan açılması güçlenmesini istedikleri İnce’ye yaramıyor, aksine onu sarayın adamı gibi gösteriyor" ifadelerine yer verdi.

Par yazısında, "Muharrem İnce’nin CHP’ye karşı isyan bayrağı açıp yeni parti için adım atmasına şüphesiz en çok iktidar seviniyor. Ana muhalefet partisi zayıflayacak, muhalefet bloku içten karışacak diye umut ediyorlar" dedi.

Par, "Cumhurbaşkanı Erdoğan, İnce’nin argümanlarından alıntı yaparak yükleniyor CHP’ye...İktidara yakın medya grupları geniş alan açıyor İnce’ye... Fakat bütün bunlar güçlenmesini istedikleri İnce’ye yaramıyor, aksine onu sarayın adamı gibi gösteriyor." ifadesini kullandı.

AK Parti'ye yakın medyanın yayın politikasının İnce açısından dezavantajlar ortaya çıkardığını ifade eden Kübra Par, yazısının son bölümünde şu ifadeleri kullandı:

"Aksi halde, CHP’nin DEVA ve Gelecek Partisi’ne verdiği destek nasıl ki bu partilerin AK Parti tabanından oy almasını güçleştiriyorsa, AK Parti’nin İnce’ye verdiği destek de Memleket Hareketi’nin işini zorlaştıracaktır.

Bir de madalyonun öteki yüzü var, zira Muharrem İnce iktidara karşı eleştiri dozunu giderek yükseltiyor.

Malum medya o kısımları kesip CHP’ye yüklendiği kısımları öne çıkarıyor şimdilik ama İnce direkt Erdoğan’ı hedef alırsa nereye kadar tahammül edecekler bakalım!"

Etiketler: muharrem ince CHP

ANKET

Bir erken seçim öngörüyor musunuz?

NAMAZ VAKİTLERİ
yukarı çık