Allah'a, Millet'e, Vatan'a Fedai

  • Dolar 13.5477
  • Euro 15.3549
  • GR ALTIN 788.90
  • ÇEYREK 1295.3

Muharrem İnce'den Sedat Peker açıklaması!

Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce, Sedat Peker'in iddialarıyla ilgili dikkat çeken açıklamalarda bulundu.

Muharrem İnce'den Sedat Peker açıklaması!
  • 02 Haziran 2021, Çarşamba 21:20

Hükümete seslenen İnce, "Siz PKK'lıların sözüne güvenmediniz mi? PKK'yı tanık, TSK'yı sanık yapmadılar mı? Ortada iddia varsa, iddia sahibine bakılmaksınız araştırılması lazım. Yaptıkları açıklamalarla batıyorlar. Kendi kendilerini batırıyorlar. Ortaya çıkıp iyi bir şey söylemiyorlar. Bu açıklamalarla komik duruma düşüyorlar" dedi.

Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce şu ifadeleri kullandı;

*Miting yaptırmışsınız geçmişte. Ben adayken karşıma geçmiş oyları Tayyip eğabeye verin demiş. Koruma vermişler, koruma verilen o kişilerin biri AKP’den milletvekili oluyor, biri vali oluyor.

*Sonra Anadolu Ajansı isimleri kapatıyor. Bunların hepsini biliyoruz. Korumayla yurt dışına çıkmış bunların hepsini biliyoruz.

*Organize suç örgütü liderinin sözüne güvenilir mi? Siz PKK’lıların sözüne güvenmediniz mi? PKK’yı tanık, TSK’yı sanık yapmadılar mı? Ortada iddia varsa, iddia sahibine bakılmaksınız araştırılması lazım.

*Bunlar çok ciddi iddialar. Alenen söylüyor. Ben ne Binali Yıldırımı, ne de adı geçenleri suçluyorum. Bazı siyasetçilerin adı geçiyor 10 bin dolar alıyor diye. Benim suçlama gibi bir hakkım yok. Bu tür olaylarda suçlamak kolaydır da geri almak zordur. Bu yüzden dikkat etmek lazım.

İkinci 'paralel devlet yapılanması' vakası! İkinci 'paralel devlet yapılanması' vakası!

Ergenekon kumpaslarını savunan Yetmez ama Evetçi CHP’li Kaboğlu çok pişman Ergenekon kumpaslarını savunan Yetmez ama Evetçi CHP’li Kaboğlu çok pişman


yukarı çık