Allah'a, Millet'e, Vatan'a Fedai

  • Dolar 8.5021
  • Euro 10.1131
  • GR ALTIN 498.17
  • ÇEYREK 817.3

Muharrem İnce: Sandıktan birinci parti çıkacağız

Yapılacak ilk seçimde sandıktan birinci parti olarak çıkacaklarını söyleyen Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce, "Siyasi parti genel başkanlarına, cumhurbaşkanlığı aday adaylarına sesleniyorum. Gelin, istediğiniz televizyon kanalında tartışalım" dedi.

Muharrem İnce: Sandıktan birinci parti çıkacağız
  • 18 Haziran 2021, Cuma 18:31

Memleket Partisi Genel Başkanı İnce, partisinin il binasını açmak için Bursa’ya geldi.

Cuma namazını Ulu Camiinde kılan İnce, daha sonra çarşı ve pazarı gezerek, esnafla görüştü.

İnce, Bursalılardan destek istedi. Esnaf ziyaretinin ardından Memleket Partisinin Osmangazi ilçesindeki il binasının açılışını gerçekleştiren İnce, açıklamalarda bulundu.

Yapılacak ilk seçimde sandıktan birinci parti olarak çıkacaklarını kaydeden Muharrem İnce, “29 günde 52 ilde teşkilatlarımızı kurduk. İnşallah seçimlerde birinci olacağız. Biz buna inanıyoruz. Muhalefeti de iktidarı da yerlerinden edeceğiz. Eski Türkiye’de güzel bir adet vardı. Televizyona çıkıp tartışıyorlardı. Şimdi cumhurbaşkanlığı aday adaylarını televizyona davet ediyorum. Türkiye’nin sorunları var, bu sorunları tartışalım. Siyasi parti genel başkanlarına, cumhurbaşkanlığı aday adaylarına sesleniyorum. Gelin, istediğiniz televizyon kanalında tartışalım. Memleket Partisi olarak söz veriyoruz, çalmayacağız çaldırmayacağız” dedi.


ANKET

Bir erken seçim öngörüyor musunuz?

NAMAZ VAKİTLERİ
yukarı çık