Allah'a, Millet'e, Vatan'a Fedai

  • Dolar 8.6211
  • Euro 10.1248
  • GR ALTIN 492.45
  • ÇEYREK 808.01

Muharrem İnce: CHP yoldan çıktı, artık Atatürkçü bir parti değil

CHP'den istifa edecek olması ve yeni kuracağı partiyle gündemde olan Muharrem İnce, mevcut CHP yönetimi hakkında zehir zemberek ifadeler kullandı

Muharrem İnce: CHP yoldan çıktı, artık Atatürkçü bir parti değil
  • 22 Ocak 2021, Cuma 22:52

İnce, "Partide tabii ki yanlış şeyler görüyorum. Partinin 2 tane yanlışı var bence; bir, yola çıkmıyor, iki, yoldan çıkıyor. Yoldan çıkıyor derken, ilkelerinden uzaklaştı parti. Atatürk diyemeyen il başkanları var." dedi.

CHP'den istifası ve yeni parti kurması gündemde olan Muharrem İnce'nin özel bir internet sitesine verdiği röportajın detayları şöyle:

"1 MART TARİHİ BENİM AÇIMDAN DA CHP AÇISINDAN DA ÖNEMLİ BİR GÜN OLACAK"

1 Mart bizim tarihimiz açısından önemli bir gün. Çünkü 1 Mart 2003'te 1 Mart tezkeresi geçmemişti. Onun için 1 Mart'ta önemli bir şey yapacağız.

"PARTİYE KATILMASI GÜNDEMDE OLAN İSİMLER"

Biz pazarlık yapmıyoruz. Onlar benim arkadaşlarım. Sürekli görüştüğüm arkadaşlarım. Özcan Özer Yalova'mızın milletvekilidir. Mehmet Ali Çelebi bu ülkede eziyet görmüş bedel ödemiş insanlardan birisidir.

Özcan Özer 30 yıllık arkadaşımdır. Hüseyin Avni Aksoy, Atatürkçü yurtsever, bu konuda dirençli bir arkadaşımdır. Görüşüyorum arkadaşlarımla; onlar benim dostlarım, milletvekillerimiz.

Kılıçdaroğlu, Muharrem İnce'nin Parti kurması için ne dedi? Kılıçdaroğlu, Muharrem İnce'nin Parti kurması için ne dedi?

Etiketler: muharrem ince chp

ANKET

Bir erken seçim öngörüyor musunuz?

NAMAZ VAKİTLERİ
yukarı çık