Allah'a, Millet'e, Vatan'a Fedai

  • Dolar 8.5386
  • Euro 10.1336
  • GR ALTIN 495.77
  • ÇEYREK 802.86

MHP'li Semih Yalçın'dan Kılıçdaroğlu'na yanıt!

MHP Genel Başkan Yardımcısı Semih Yalçın, CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu'nun partisinin grup toplantısında MHP'ye yönelik sözlerine yanıt verdi. Yalçın, "Kılıçdaroğlu ve aveneleri alternatif politikalar üretmekten aciz" dedi

MHP'li Semih Yalçın'dan Kılıçdaroğlu'na yanıt!
  • 01 Haziran 2021, Salı 18:15

Semih Yalçın'ın açıklaması şu şekilde;

Cumhur İttifakının siyasi hayatımız üzerindeki yön verici etkisinin kalıcı hâle gelmesi ve 2023 sonrasında da ittifakın varlığını sürdüreceğinin anlaşılması, zillet cephesini telaşlandırdı.

Başını CHP’nin çektiği zillet ittifakı ve yancılarının belirlediği yeni strateji doğrultusunda, Cumhur İttifakının güçlü ortağı MHP’nin lideri Sayın Devlet Bahçeli’ye dönük planlı ve hesaplı haysiyet cellatlığına hız verildi.

KILIÇDAROĞLU, KRİZ TELLALLIĞINA SOYUNUYOR

Bilhassa CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu; başarısız muhalefet çıkmazından kurtulmanın çaresini, Atatürk aziz hatırası üzerinden kriz tellallığına soyunup Sayın Devlet Bahçeli'ye sardırmakta ve mevcut sorunların faturasını MHP’ye çıkarmakta buldu.

Genel Başkanımızın “Atatürk bizim kırmızı çizgimizdir” diyerek Türk tarihine, Türklüğe sahip çıkmasına dahi tahammül edememektedir. Bu durum Kılıçdaroğlu ve CHP için ayıplı bir haldir.

DOŞ KİŞOT'A NE KADAR DA BENZEDİ! KILIÇDAROĞLU ÇARESİZ...

Kılıçdaroğlu, son günlerdeki çatık kaşlı, tedirgin, gergin, dengesiz, sinirli ve saldırgan üslubuyla MHP’yi hedefe koyarken; yel değirmenlerine hücum eden Don Kişot’a ne kadar da benzedi.

Kılıçdaroğlu çaresiz… Partisi ve avenesi alternatif politikalar üretmekten aciz. Bu yüzden, zıvanadan çıkmış kırık tahta gibi muallakta kalan üslubuyla panik hâlinde MHP’ye saldırmaktadır.

Kılıçdaroğlu'nun zaman zaman milliyetçi kitleleri ayartmaya çalışan riyakâr ve trajikomik cümleleri ise komşunun evini soymaya yeltenen pişkin hırsızın hane sahiplerini kucaklamasını andırıyor.


ANKET

Bir erken seçim öngörüyor musunuz?

NAMAZ VAKİTLERİ
yukarı çık