Allah'a, Millet'e, Vatan'a Fedai

  • Dolar 8.5064
  • Euro 10.3149
  • GR ALTIN 508.36
  • ÇEYREK 834.32

MHP'li İsmet Büyükataman'dan Kılıçdaroğlu'na 'Erken seçim' yanıtı!

MHP Genel Sekreteri İsmet Büyükataman, "Kılıçdaroğlu'nun ekim ayında erken seçim çığırtkanlığı yapması tam bir fiyaskodur" dedi.

MHP'li İsmet Büyükataman'dan Kılıçdaroğlu'na 'Erken seçim' yanıtı!
  • 26 Ekim 2020, Pazartesi 15:32

MHP Genel Sekreteri İsmet Büyükataman,  Balıkesir'de partisinin yeni il başkanlığı binasının açılışında açıklamalarda bulundu.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun seçim talebini eleştiren Büyükataman, şöyle konuştu: "Tam da bu ortamda CHP Genel Başkanının seçim isteği sipariştir. Aynı zamanda bir hezeyanın ifadesidir. Ağustos ayında hatırlanacağı üzere 'Benim ya da bir başkasının erken seçim istemesinin bir anlamı yok' diyen, eylül ayında 'Seçimler 2023'te olacak, bugünden cumhurbaşkanı adayı tartışması yapmak gereksiz' diyen Kılıçdaroğlu'nu ekim ayında erken seçim çığırtkanlığı yapması tam bir fiyaskodur. Kılıçdaroğlu ne oldu da birden seçim diye tutturdu? Aklına kim girdi? Kimin dolmuşuna bindi? Yoksa Kılıçdaroğlu'nun sürekli olarak 'Dip dalga geliyor' dediği dip heves edilen sokak olayları mıdır? 'Türkiye'de sokak ve toplum hazır ama uygun hareket edecek muhalefet yok' diyen görevli ve provakatör gazeteci ile aynı kaynaktan mı Sayın Kılıçdaroğlu beslenmektedir? Öyle ise iyi bilinmelidir ki Yunan'ın boyladığı denizin dibi, hendekçilerin gömüldüğü hendeğin dibi, FETÖ'cülerin uğradığı zindanın dibi emin olsunlar ki mumla aranacaktır."

 


ANKET

Bir erken seçim öngörüyor musunuz?

NAMAZ VAKİTLERİ
yukarı çık