Allah'a, Millet'e, Vatan'a Fedai

  • Dolar 15.9512
  • Euro 16.7727
  • GR ALTIN 930.85
  • ÇEYREK 1531.6

MHP'li İsmet Büyükataman'dan İsveçli parlamenterlerin PKK sevici HDP ziyaretine tepki!

MHP ve Bursa Milletvekili İsmet Büyükataman, İsveç Parlamentosu’nun ve Sol Parti üyelerinin HDP’nin Erbil Temsilciliğine ziyaret gerçekleştirmesi üzerine açıklamalarda bulundu.

MHP'li İsmet Büyükataman'dan İsveçli parlamenterlerin PKK sevici HDP ziyaretine tepki!
  • 07 Ekim 2021, Perşembe 15:39

İsmet Büyükataman'ın açıklaması şu şekilde:

"İsveç Parlamentosu’nun ve Sol Parti üyelerinin HDP’nin Erbil Temsilciliğine gerçekleştirdiği ziyarette bebek katili Apo’nun fotoğrafının duvarda asılı olması, Avrupa’nın sahip olduğu değerleri sorgulamanın vaktinin çoktan geldiğini göstermektedir. Merhum Akif’in “tek dişi kalmış canavar” olarak tarif ettiği Batı medeniyetinin geçen zaman içerisinde bir arpa boyu yol alamadığı açıktır. Kendi değerlerine ve ülkelerine yapılan en küçük eleştiriye bile tahammülü olmayan Batı, diğer coğrafyalarda terörü meşru görmektedir.

"BU PARLAMENTERLER, PKK'YI TERÖR ÖRGÜTÜ GÖRMÜYOR"

PKK’nın uzantısı olduğu yönünde herhangi bir şüphe bulunmayan HDP’yi meşru bir siyasi parti olarak görüp Türkiye’ye demokrasi dersi vermeye kalkan İsveç, bebek katilinin fotoğrafı önünde poz veren parlamenterleri ile PKK’yı da terör örgütü olarak tanımadığını göstermiştir.

Terör örgütü üyelerine ülkelerinde alan açan AB’nin ve terörü finanse eden ABD’nin kendi ülkelerinde Ülkü Ocaklarını yasaklama girişimlerinin asıl gerekçesi, bu ülkelerin terör örgütleri ile olan sıkı fıkı dostluğuna bakıldığında kendini göstermektedir. HDP’yi meşru ve makbul gösterme gayreti içerisindeki CHP'nin ve başta İP olmak üzere tüm yancılarının, duvarlarında bebek katilinin fotoğrafı bulunan HDP binası hakkındaki görüşlerini merak etmemek elde değildir. Milletimiz müsterih olsun: İt ürüyecek, kervan yürüyecek."

Terörün partisi HDP kapatılacak mı? Terörün partisi HDP kapatılacak mı?

Terörün partisini kapatmak da demokrasinin gereğidir Terörün partisini kapatmak da demokrasinin gereğidir


yukarı çık