Allah'a, Millet'e, Vatan'a Fedai

  • Dolar 7.8572
  • Euro 9.2978
  • GR ALTIN 487.71
  • ÇEYREK 800.14

MHP'li İsmet Büyükataman'dan CHP'li Engin Özkoç'a yanıt!

MHP Genel Sekreteri İsmet Büyükataman CHP’li Özkoç’un açıklamalarına cevap verdi.

MHP'li İsmet Büyükataman'dan CHP'li Engin Özkoç'a yanıt!
  • 10 Temmuz 2020, Cuma 22:10

MHP Genel Sekreteri Büyükataman “Kılıçdaroğlu ve CHP üst yönetimi kendine çeki düzen verip rotasını Ankara’ya çevirmek yerine yanlışta ısrar, ihanette süreklilik kararı almıştır. Ne hazindir ki açıklama yapmak, CHP’nin çok sevdiği gazetecilerden Barış Yarkadaş’ın 2013 yılında teröristbaşı Fethullah Gülen’in davetiyle Amerika’ya gittiğini ifşa ettiği CHP Grup Başkanvekili Engin Özkoç’a düşmüştür” dedi.

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Sekreteri İsmet Büyükataman CHP’li Özkoç’un açıklamalarına cevap verdi.

Büyükataman’ın açıklaması şu şekilde:

Sayın Genel Başkanımız Devlet Bahçeli, geçtiğimiz gün yapmış olduğu basın açıklaması ile Cumhuriyet Halk Partisini Atatürk’ün çizgisinden çıkartıp FETÖ ve PKK’nın uydusu hâline getiren Kemal Kılıçdaroğlu ile ilgili önemli açıklamalarda bulunmuş, yaklaşan Cumhuriyet Halk Partisi Kongresi öncesinde vatansever CHP’li delegelerin üzerindeki tarihî sorumluluğu hatırlatmıştır.

Kılıçdaroğlu ve CHP üst yönetimi kendine çeki düzen verip rotasını Ankara’ya çevirmek yerine yanlışta ısrar, ihanette süreklilik kararı almıştır. Ne hazindir ki açıklama yapmak, CHP’nin çok sevdiği gazetecilerden Barış Yarkadaş’ın 2013 yılında teröristbaşı Fethullah Gülen’in davetiyle Amerika’ya gittiğini ifşa ettiği CHP Grup Başkanvekili Engin Özkoç’a düşmüştür.

Kamuoyunun CHP’li Özkoç’tan cevap vermesini beklediği sorular; milletvekili arkadaşlarıyla birlikte gerçekleştirdiği bu ziyaretin Sayın Kılıçdaroğlu’nun talimatı ile mi yapıldığı, fotoğraf karesine yansıyanın dışında ABD’de kimlerle görüştüğü ve bu görüşmelerde hangi kararların alındığıdır.

PKK’nın bir terör örgütü olduğunu kabul etmek bir yana, teröristbaşı Apo’nun heykelini dikmeye kalkan HDP’li Demirtaş için kendini parçalayan, parti binalarını terör örgütü PKK’nın terörist toplama kampı hâline getiren HDP’li sözde belediye başkanlarını demokrasi kahramanı olarak yutturmaya çalışan Kılıçdaroğlu’nun HDP ile gerçekleştirdiği ittifak belli ki yalnızca seçimle sınırlı bir gizli işbirliği değildir.


ANKET

Türk Tabipler Birliği kapatılmalı mı?

NAMAZ VAKİTLERİ
yukarı çık