Allah'a, Millet'e, Vatan'a Fedai

  • Dolar 8.0334
  • Euro 9.4934
  • GR ALTIN 491.14
  • ÇEYREK 806.24

MHP'li Erkan Akçay: Liderimiz Devlet Bahçeli Türk siyasetinde milli ve ilkeli duruşun temsilcisidir

MHP Grup Başkanvekili ve Manisa Milletvekili Erkan Akçay, "MHP ve Liderimiz Devlet Bahçeli Türk siyasetinde milli ve ilkeli duruşun temsilcisidir" dedi.

MHP'li Erkan Akçay: Liderimiz Devlet Bahçeli Türk siyasetinde milli ve ilkeli duruşun temsilcisidir
  • 04 Haziran 2020, Perşembe 12:36

MHP ve lideri Devlet Bahçeli’nin Türk siyasetinde milli ve ilkeli duruşun temsilcisi olduğunu söyleyen MHP’li Akçay, “Liderimiz Sayın Devlet Bahçeli, Milletvekili seçimlerinin zamanında, Haziran 2023’te yapılacağını, Türkiye’yi erken seçime sürüklemek için sanal gündem oluşturulmaya çalışıldığını, erken seçim söyleminin ayıplı bir tuzak, kirli bir tertip ve tezgâh olduğunu ifade etmiştir.

Liderimiz eski sistemin tıkanması nedeniyle 3 Kasım 2002, 7 Haziran 2015 ve 24 Haziran 2018’te seçim çağrısında bulunmuştur. CHP’li Altay,  Sayın Genel Başkanımızın erken seçim isteyerek Türkiye’ye ayıplı bir tuzak kurduğunu iddia etme gafletinde bulunmaktadır. MHP ve lideri Sayın Devlet Bahçeli Türk siyasetinde milli ve ilkeli duruşun temsilcisidir. Liderimiz ayıplı tuzak kurmaz, Türk Milletine kurulan tuzakları bozar.

Yüzünü Kandil’e dönüp, sırtını Pensilvanya’ya dayayan CHP yönetimi bu duruşu anlayamaz. Partimize ve Liderimize hakarette sınır tanımayan CHP sözcüsü, “ Sayın Bahçeli CHP’ye hakaret ve iftira dili ile saldırıyor, biz olabildiğince nazik yanıt vermeye çalışıyoruz.” diyor, ancak ardından ağır hakaretlerini sıralıyor. CHP sözcüsü bizi yanlış anlamış! Liderimiz ve biz CHP’ye hakaret etmiyor, iftira atmıyoruz. CHP ile HDP, Kandil ve fetö arasındaki işbirliğini gözler önüne seriyoruz. Muhalefet maskesiyle Türkiye’nin milli meselelerine karşı çıkan Yeni CHP’yi Türk Milletine şikâyet ediyoruz.” dedi.


ANKET

Bir erken seçim öngörüyor musunuz?

NAMAZ VAKİTLERİ
yukarı çık