Allah'a, Millet'e, Vatan'a Fedai

  • Dolar 7.6648
  • Euro 8.9151
  • GR ALTIN 459.62
  • ÇEYREK 754.07

MHP'li başkan görevden alındı!

MHP Genel Başkan Yardımcısı Semih Yalçın, partisinin Aydın İl Başkanı Burak Pehlivan'ın yaptığı bir basın toplantısında "Asker karısı gibi ağlıyor" sözleri nedeniyle görevinden alındığını duyurdu.

MHP'li başkan görevden alındı!
  • 09 Aralık 2019, Pazartesi 20:00

Bir basın toplantısında "Asker karısı gibi ağlıyor.'' sözleri ile sosyal medyada tepki çeken MHP Aydın İl Başkanı Burak Pehlivan görevden alındı.

Günboyu gazetesinde yer alan habere göre; Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkan Yardımcısı Semih Yalçın, MHP Aydın İl Başkanı Burak Pehlivan’ın görevden alındığını açıkladı. Yalçın “MHP Aydın İl Başkanı Burak Pehlivan yapmış olduğu basın açıklaması sırasında kullanmış olduğu ifadeler sonucu halkımızı ve toplumumuzun farklı kesimlerini rahatsız eden sözleri nedeniyle il başkanlığı görevinden alınmıştır. Kamuoyuna saygıyla duyurulur” ifadelerini kullandı.

Pehlivan düzenlediği bir basın toplantısında İncirliova’nın İYİ Partili Belediye Başkanı Aytekin Kara’ya “Kendisinin seçimlerde bir takım açıklamaları vardı. ‘Satmayacağız, sattırmayacağız, yok satıldı, o oldu, bu oldu’ gibi konuşuyor. Geldiği günden beri maşallah asker karısı gibi ağlıyor. Devamlı bir serzeniş içerisinde” demiş ve kamuoyundan tepki toplamıştı.

Kaynak: Günboyu

ANKET

Kanal İstanbul yapılmalı mı?

NAMAZ VAKİTLERİ
yukarı çık