Allah'a, Millet'e, Vatan'a Fedai

  • Dolar 8.4401
  • Euro 10.026
  • GR ALTIN 495.07
  • ÇEYREK 802.86

MHP'den Tuğrul Türkeş'e sert tepki: Babanın hiç mi aziz hatırasına, ülkülerine saygın yok?

Merhum Alparslan Türkeş'in oğlu ve AK Parti Ankara Milletvekili Tuğrul Türkeş, MHP'li Yıldıray Çiçek tarafından hedef alındı.

MHP'den Tuğrul Türkeş'e sert tepki: Babanın hiç mi aziz hatırasına, ülkülerine saygın yok?
  • 13 Mart 2021, Cumartesi 17:35

Merhum Alparslan Türkeş'in oğlu ve AK Parti Ankara Milletvekili Tuğrul Türkeş, gazetecilere yönelik saldırılara ilişkin Barış Pehlivan'a yaptığı açıklamada isim vermeden "Ben Tuğrul Türkeş olarak bu saldırıları yapmayacağıma göre, CHP ya da AK Parti yapmayacağına göre, maalesef mantık bir yeri gösteriyor" diyerek ülkücüleri ima etmişti.

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin basın danışmanı Yıldıray Çiçek, MHP'nin yayın organı Türkgün'deki bugünkü yazısında AK Parti Ankara Milletvekili Tuğrul Türkeş'i hedef aldı.

Yıldıray Çiçek'in yazısının ilgili kısmı şu şekilde;

“İŞ MHP’YE GELİNCE…”

“Tuğrul Türkeş’in geçmişi siyasi utanmazlıklarla doludur. Yine başka bir zaman MHP’yi ‘azgın milliyetçilik’ yapmakla suçlamaya gelince yazılı açıklama düşünüyorsun da, kanından olan babana ‘Milliyetçilik, ırkçılık hastalığıyla milyonlarca gencin geleceğini kararttı’ iftirası atılıyor, alçakça saldırılıyor niçin suspus oluyorsun?

"Babanın hiç mi aziz hatırasına, ülkülerine saygın yok? Levent Gültekin’in alçakça ifadelerine gelince saman altından su yürütüyorsun da, iş MHP’ye gelince dilin, kalemin niçin hiç durmuyor, hemen piyasaya açılıyorsun?”

Gerçekten utan ve gerçekten MHP hakkında sus artık Tuğrul Türkeş… Ayıp”, “vefa” ve “utanma” denen kavramlarla ruhunu bir an önce tanıştır…”


ANKET

Bir erken seçim öngörüyor musunuz?

NAMAZ VAKİTLERİ
yukarı çık