Allah'a, Millet'e, Vatan'a Fedai

  • Dolar 17.8721
  • Euro 18.4345
  • GR ALTIN 1028.4
  • ÇEYREK 1694.8

MHP'den Müge Anlı'ya tepki!

MHP MKYK Üyesi Ahmet Gökhan Yazıcı, TV programcısı Müge Anlı’ya sert tepki gösterdi.

MHP'den Müge Anlı'ya tepki!
  • 09 Eylül 2020, Çarşamba 20:20

ATV’de yayınlanan “Müge Anlı ile Tatlı Sert” programının sunucusu Müge Anlı, genç bir kızın intihar olayı ile ilgili yaptığı programda, şüpheli Ümitcan Uygun isimli bir kişinin yıllar önce MHP İlçe Başkanlığında çekildiği fotoğrafı yayınlaması tepkilere neden oldu.

Bu programa bir tepki de MHP MKYK Üyesi Ahmet Gökhan Yazıcı'dan geldi.

Zirve2000'de yer alan habere göre; TV programlarının, insanları ve gençleri yıllardır ensest, pedofoli, eş cinsellik, çıplaklık, ahlaksızlık içeren dizi, filim ve ideol sahte yıldız ahlaksızlarla asimile etmeye çalıştığı soysuzlaştırmaya, inanç ve değerlerinden uzaklaştırmaya çalıştığını dile getiren Gökhan Yazıcı, “Ülkücü Hareketi ve Ülkü ocaklarını reyting ve magazin ritüeli yayınlara meze ve sermaye yapan anlayışı ve vicdanı şiddetle kınıyoruz.!”dedi.

İŞTE O YAZI:

Yıllardır Müslüman Türk Milletinin inanç ve değerlerine mugayir yayın politikalarımızla, Türk gençliğini inançsızlaştırmanın, ahlaksızlaştırmanın eşiğine getirip,

Eseriniz olan Ümitcan Uygun gibi haysiyet ve namus fukaralarının hasbel kadar çektirmiş olduğu bir fotoğraftan dolayı, Ülkücü Hareketle özdeşleştirip zan altında bırakmanız insafsızlık, vicdansızlık ve ahlaksızlıktır.!

TV programcıları, önce reyting rekorları ile bu gençliğe model ve ideol olarak dayattığınız yayın politikalarımızı sorgulamadan hiç kimseyi sorgulamaya haddiniz ve hakkınız yoktur.!

Elbet, daha sakalının bile terlemediği ve belli ki yıllar öncesinde hasbel kader çekildiği belli olan bir fotoğraf üzerinden, Ümitcan denen şerefsize , ve her yolu geçene böyle fotoğraf çektirtenlere o fotoğrafın bedelini ağır ödetecek Ülkücü irade vardır ve o bedeli de ödetecektir.!

Ya binlerce Ümitcan gibi sosyal ve psikolojik vaka şahsiyetsizlerin türemesine sebep olan Tv yayın politikalarını sorgulayıp yargılayıp ve bedelini ödettirecek irade acaba var mıdır.!

Şunu unutmayın ki Ülkücüden mafya , sokak kabadayısı , bar fedaisi, ahlak ve iffet pazarlayıcısı asla olmaz, olanlarda Ülkücü olamaz.!

TV yayınlarının, yıllardır ensest, pedofoli, eş cinsellik, çıplaklık, ahlaksızlık içeren dizi, filim ve ideol sahte yıldız ahlaksızlarla asimile etmeye çalıştığı soysuzlaştırmaya, inanç ve değerlerinden uzaklaştırmaya çalıştığı Türk Gençliğini,

İslam ahlak ve fazileti, Türklük gurur ve şuuru ile bilinçlendirmeye, yetiştirmeye TV programlarının zehir yayınlarına panzehir olmaya çalışan Ülkücü Hareketi ve Ülkü ocaklarını reyting ve magazin ritüeli yayınlara meze ve sermaye yapan anlayışı ve vicdanı şiddetle kınıyoruz.!

Bu tür vatan, millet, namus düşmanı hainlerin, namussuzların, sapkınların idam edilmesi için gündem oluşturmaya ve taraf bulmaya çalışan Milliyetçi Hareket Partisinin çabalarını gündeme bile taşıyamayıp, reyting yaptıramayıp idam edilmesini istediği bu tür sapkın şerefsizlerle birlikte anılmasına sebep olmak bile düpedüz insafsızlık ve vicdansızlıktır.

Selam, saygı, dua
Ahmet Gökhan Yazıcı
MHP MYK ÜYESİ


yukarı çık