Allah'a, Millet'e, Vatan'a Fedai

  • Dolar 8.6803
  • Euro 10.1843
  • GR ALTIN 491.84
  • ÇEYREK 807.25

MHP'den flaş açıklama: Atatürk'e hasım olan bizim de hasmımızdır

MHP Mersin Milletvekili Olcay Kılavuz, "Ortak değerimiz olan Gazi Mustafa Kemal Atatürk’e ve başucu eserimiz olan Nutuk’a yönelik bu tavrın nezdimizce kabul görmesi imkansızdır. Nitekim devletimizin ve milletimizin değerleriyle çelişen ve çatışan bu kararı alan Çamlıyayla İlçe Milli Eğitim Müdürü geciktirilmeksizin görevden alınmıştır." dedi.

MHP'den flaş açıklama: Atatürk'e hasım olan bizim de hasmımızdır
  • 23 Nisan 2021, Cuma 21:50

TBMM'de basın toplantısı düzenleyen Olcay Kılavuz'un açıklamaları şu şekilde:

İhanetle yaşayan, iftiralarla ayakta duran, yaptıklarından zerre rahatsızlık duymayan bu sefil, bu çürümüş, bu kokuşmuş zihniyetin memuru olan Ali Mahir Başarır adlı zavallının Gazi Atatürk üzerinden Milliyetçi-Ülkücü harekete parmak sallaması, yavuz hırsız ev sahibini bastırırmış mealinden, mizah dergilerinde bulamayacağımız türden, komedi filmlerine taş çıkartacak cinsten kara mizah örneği, akıl tutulması ve haysiyet fukaralığıdır.

Milliyetçi-Ülkücü hareket ne yaptığını ve ne yapması gerektiğini dünyanın dört bir yanından aldığı talimatlara göre hareket edenlerden değil Türk’ün sinesinden, Türk milletinin cevher-i aslisinden, Türk vatanının selameti ve menfaatlerinden yola çıkarak almaktadır. Hele hele CHP yönetimi ve onun meclisteki avaneleri Gazi Atatürk üzerinden bize yol gösterecek, yön tayin edecek son güruh bile değildir.

ATATÜRK'E HASIM OLAN BİZİM DE HASMIMIZDIR

Mustafa Kemal Atatürk'ün Cumhuriyet ülküsü MHP'nin omuzlarında yükselmektedir. Gazi Atatürk'ün milliyetçilik ilkesi, MHP tarafından yaşatılmaktadır. Aziz Atatürk'ün Cumhuriyeti emanet ettiği gençlik ise Ülkü Ocaklarında yetişmektedir. Unutulmamalıdır ki Atatürk'e hasım olan bizim de hasmımızdır. Atatürk'ün bırakmış olduğu değerleri canımız pahasına korumaya yeminliyiz, andımız var.

 


ANKET

Bir erken seçim öngörüyor musunuz?

NAMAZ VAKİTLERİ
yukarı çık