Allah'a, Millet'e, Vatan'a Fedai

  • Dolar 7.4294
  • Euro 8.982
  • GR ALTIN 412.55
  • ÇEYREK 676.83

MHP'den CHP'ye sert yanıt!

MHP Grup Başkanvekili Erkan Akçay, "MHP’ye düşmanlıkta sınır tanımayan CHP sözcüsü CHP-FETÖ işbirliğini gizlemek için MHP’ye saldırmakta, Liderimizin 15 Temmuz’da iç savaş ve kaosa yönelik uyarılarını eleştirmeye çalışmaktadır" dedi.

MHP'den CHP'ye sert yanıt!
  • 17 Şubat 2020, Pazartesi 22:00

CHP sözcüsünün açıklamalarına tepki gösteren Akçay şunları kaydetti:

"FETÖ terör örgütü konusunda ilk uyarıyı yapan ve bu terör örgütüne karşı mücadeleyi başlatan Liderimiz Sayın Devlet Bahçeli’dir. FETÖ terör örgütü 15 Temmuz’da darbe girişiminde bulunduğunda ilk açıklama yapan, darbeye karşı direnişi başlatan Liderimiz Sayın Devlet Bahçeli’dir.

Liderimiz FETÖ terör örgütüne karşı tepkisini ortaya koyup “FETÖ terör örgütünün faaliyetleri durdurulsun” derken FETÖ’nün kumpasıyla 22 Mayıs 2010’da CHP’nin başına geçen Kılıçdaroğlu FETÖ terör örgütüne güzellemeler yapıyordu.

CHP-FETÖ işbirliği ayan beyan ortadadır. MHP’ye düşmanlıkta sınır tanımayan CHP sözcüsü CHP-FETÖ işbirliğini gizlemek için MHP’ye saldırmakta, Liderimizin 15 Temmuz’da iç savaş ve kaosa yönelik uyarılarını eleştirmeye çalışmaktadır.

Liderimiz Sayın Devlet Bahçeli 15 Temmuz darbe gecesi dönemin Başbakanı Binali Yıldırım’ı arayıp “Bu bir kalkışma hareketidir, kabul edilemez, hükümetin yanındayız” diyen ve ilk açıklamayı yaparak darbeye karşı direnişi başlatırken Kılıçdaroğlu neredeydi?

Liderimiz Sayın Devlet Bahçeli 15 Temmuz gecesi “darbenin ilk hedeflerinden biri de TBMM olacaktır, Ankara’daki tüm milletvekillerimiz TBMM’ye gitsinler, TBMM’yi açıp darbeye karşı açıklama yapın” derken Kılıçdaroğlu ne yapıyordu? CHP’li Özel “Darbe girişimi başarılı olsaydı Kılıçdaroğlu ya idam edilir ya da hapse atılırdı” demiş. Kılıçdaroğlu’nun FETÖ terör örgütü bağlantılı 6 danışmanı 15 Temmuz darbe girişiminin neresindedir? FETÖ’cü danışmanlar darbe sonrası Kılıçdaroğlu’na bir görev düşünmüş müdür? “Darbe girişiminde tankın önüne ilk ben çıkarım”diyen Kılıçdaroğlu’nun tankların arasından nasıl geçtiğini gördük. Kılıçdaroğlu 15 Temmuz 23:17’de İstanbul Atatürk Hava Limanı VIP’e geliyor, tanklar 23:23’te VIP’in önünden ayrılıyor. Kılıçdaroğlu elini kolunu sallayarak çıkıyor."

 


ANKET

Bir erken seçim öngörüyor musunuz?

NAMAZ VAKİTLERİ
yukarı çık