Allah'a, Millet'e, Vatan'a Fedai

  • Dolar 9.2288
  • Euro 10.7614
  • GR ALTIN 529.5
  • ÇEYREK 868.71

Meral Akşener, Afyonkarahisar'da konuştu!

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Afyonkarahisar’ın Emirdağ ilçesindeki esnaf ziyaretinden sonra Boldavin ilçesine geçti. Boldavin’de halka seslenen Akşener, “Ben geziyorum, gezmeye de devam edeceğim. Sizden öğrendiğimiz her şeyi Çarşamba günü grup toplantısında anlatacağım. O isteklerinizi ağalar yapacak, yapmadı mı? Sizlerin desteği ile biz geleceğiz biz yapacağız” diye konuştu.

Meral Akşener, Afyonkarahisar'da konuştu!
  • 21 Haziran 2021, Pazartesi 16:01

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Afyonkarahisar’ın Emirdağ ilçesindeki esnaf ziyaretinden sonra Boldavin ilçesine geçti.

Yeniçağ'ın haberine göre; Boldavin’de halka seslenen Akşener, “Ben geziyorum, gezmeye de devam edeceğim. Sizden öğrendiğimiz her şeyi Çarşamba günü grup toplantısında anlatacağım. O isteklerinizi ağalar yapacak, yapmadı mı? Sizlerin desteği ile biz geleceğiz biz yapacağız” diye konuştu.

"İŞSİZ GENÇLER VARKEN 5 MAAŞ ALAN DANIŞMANIN HESABINI SORACAKSINIZ"

Esnaf ziyaretlerinde iktidarı yermediğini, partisinin propagandasını yapmadığını belirten Akşener, “Sadece o esnafın derdini dinliyorum. Öğrendiğim önerileri ve dertleri Çarşamba günleri grup toplantısınıda kamuoyuna mal ediyorum. Çiftçilerle, kadınlarla, çocuklarla konuşuyorum bu sorunları ortaya çıkarıyorum. Şimdi şu soruyu sormalısınız “Bu kadın deli mi? Partisine oy istemeden, propaganda yapmadan niye geziyor?” Niye geziyorum biliyor musunuz? Unutuldunuz kardeşim, unutuldunuz. Siyaset tarafından unutuldunuz. Bakın 20 Ocak 2020 pandemi yoktu. Esnaf ne diyordu biliyor musunuz? “Elektrik parası çok yüksek geliyor, doğalgaz pahalı, yem fiyatları pahalı. Ukrayna’dan buğday geliyor” deniyordu. İnsanların alımgücü düştü diyorlardı. Bir de pandemi geldi. Sizin isteklerinizi insanlara anlattım. Gerçeklerin konuşulmasını istiyorum. Esnafa göre müşteri velinimettir peki siyasetçiye göre de seçmen velinimettir siz neden velinimet olmaktan çıktınız? Ceketimi assam oy verilir pozisyonuna geldiniz? Seçimden 1-2 ay önce konuşuluyor sonra her şey geçiliyor. Benim sizden talebim şudur; 3600 ek gösterge için söz mü verildi bu söz  yerine getirilmiyor mu? Ona oy vermeyeceksiniz. Yem fiyatlarının düşürülmesi mi gerekiyor, düşürülmedi mi oy vermeyeceksiniz. Burada bir çiftçi kardeşim  dedi ki “22 milyar verdiler müteahhitlere bize bin lira veren olmadı.” Bunun hesabını soracaksınız. İşsiz gençler varken 5 maaş alan danışmanların hesabını soracaksınız” dedi.

 

HABERE AİT RESİMLER


ANKET

Bir erken seçim öngörüyor musunuz?

NAMAZ VAKİTLERİ
yukarı çık