Allah'a, Millet'e, Vatan'a Fedai

  • Dolar 15.9639
  • Euro 16.7918
  • GR ALTIN 931.83
  • ÇEYREK 1532.9

Mehmet Özhaseki, esnafın büyük sıkıntılar yaşadığını itiraf etti!

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki, Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Erdoğan'ı kızdıracak ifadeler kullandı.

Mehmet Özhaseki, esnafın büyük sıkıntılar yaşadığını itiraf etti!
  • 04 Haziran 2021, Cuma 16:03

Mehmet Özhaseki, Kayseri'de konuştu.

Özhaseki, Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Erdoğan'ı kızdıracak şekilde küçük esnafın büyük sıkıntılar yaşadığını itiraf etti.

Milligazete'de yer alan habere göre; Özhaseki şunları söyledi:

"Seçim belediyelerde 5 sene, genel seçimlerin de zamanı belli. O gün geldiğinde yapılacak. Muhalefet neden böyle birdenbire iştahlandı, büyük bir öz güven patlamasıyla bunları söylüyor biliyor musunuz? Pandemide tüm dünya sıkıştı. Türkiye'de tabi bazı sektörlerde daralmışlık var. Küçük esnaf arkadaşlarımızın işlerinde biraz durağanlık yaşandı. Hizmet sektöründe biraz sıkıntılar var. Bu konuları istismar ederek 'bir şeyler çıkartabilir miyiz?' düşüncesindeler. Bir çıkarcılık, bundan başka bir şey değil. Pandemi süreci 1,5 sene oldu sağlık açısından baktığımız zaman altyapısını tamamlamış bir ülke, insanlar toplu ölmediler. Herkesin tedavisine koştu. Şehir Hastanesinde ben de kaldım. Herkes bir kuruş ödemeden tedavi oldu. Eskiden insanların eczanelerden boynu bükük çıktıklarını hatırlarım. İlaç parası veremezlerdi.

 

 


yukarı çık