Allah'a, Millet'e, Vatan'a Fedai

  • Dolar 8.5386
  • Euro 10.1336
  • GR ALTIN 495.77
  • ÇEYREK 802.86

Mehmet Metiner: Buraya kadar böyle geldi ama bundan sonra böyle gitmez

AK Partili Mehmet Metiner, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamalarla iktidara yönelik uyarılarda bulundu.

Mehmet Metiner: Buraya kadar böyle geldi ama bundan sonra böyle gitmez
  • 18 Mayıs 2021, Salı 15:10

Eski AK Parti milletvekili ve Yeni Şafak gazetesi yazarı Mehmet Metiner, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda AK Parti'ye yönelik üstü kapalı eleştirilerde bulundu.

Yeni bir yol haritası gerektiğini altını çizen Metiner, “Buraya kadar böyle geldi ama bundan sonra böyle gitmez” dedi.

AK Parti'yeyeni yol haritası gerektiğini ve milletin istediği insanlarla siyaset yapılması gerektiğini belirten Metiner, “Buraya kadar böyle geldi ama bundan sonra böyle gitmez. Her daim milletle beraber olmalı ve dahi milletin hadimi olmalı. Milletin talepleri doğrultusunda ve milletin istediği kişilerle yol yürümeli. Gayrısı millete rağmen siyaset olur ki akıbeti hüsran olur, biline!” ifadelerini kullandı.

“MİLLETİN İSTEDİĞİ KİŞİLERLE YOL YÜRÜMELİ”

Twitter'dan yaptığı açıklamasıyla dikkat çeken Metiner, şu ifadeleri kullandı:“Buraya kadar böyle geldi ama bundan sonra böyle gitmez. Millet adına siyaset yapanlar iki şeye dikkat etmeli:Her daim milletle beraber olmalı ve dahi milletin hadimi olmalı.Milletin talepleri doğrultusunda ve milletin istediği kişilerle yol yürümeli.Gayrısı millete rağmen siyaset olur ki akıbeti hüsran olur, biline! CHP halka rağmen halk için siyaset yaptığı için kaybetti. Millete efendilik tasladığı için gömüldüğü sandıktan bir daha çıkamadı. Milletle istişarenin yolu objektif anketlerden geçer. Soralım millete: Ne istiyor ve kimleri istiyor? Yeni yol haritası gerekli.”

Kaynak: Günboyu
Etiketler: Mehmet Metiner akp

ANKET

Bir erken seçim öngörüyor musunuz?

NAMAZ VAKİTLERİ
yukarı çık