Allah'a, Millet'e, Vatan'a Fedai

  • Dolar 8.6377
  • Euro 10.1481
  • GR ALTIN 491.42
  • ÇEYREK 806.57

Mehmet Barlas: Binali Yıldırım bile korona virüse yakalandığına göre durum çok ciddi

Sabah gazetesi başyazarı Mehmet Barlas, eski başbakanlardan Binali Yıldırım'ın korona virüse yakalanmasıyla ilişkin "Binali Yıldırım bile korona virüse yakalandığına göre durum çok ciddi" dedi

Mehmet Barlas: Binali Yıldırım bile korona virüse yakalandığına göre durum çok ciddi
  • 04 Eylül 2020, Cuma 11:37

Sabah gazetesi başyazarı Mehmet Barlas, eski başbakan AK Parti İzmir Milletvekili Binali Yıldırım'ın korona virüse yakalanmasıyla ilgili olarak "Binali Yıldırım bile korona virüse yakalandığına göre durum çok ciddi" dedi.

Sabah gazetesi başyazarı Mehmet Barlas, bugünkü yazısında eski başbakanlardan Binali Yıldırım'ın Erzincan seyahati sonrasında Koronavirüs'e yakalandığını belirterek, "Bütün ülkede düğünler, eğlenceler ve her çeşit toplantı, kısıtlı yaşanılıyor. Bu virüsün nerede tırmanıp nerede dizginleneceği hâlâ belli değil. Aşı bulundu mu, yoksa aşı ile ilgili haberler hep balon mu belli değil" ifadelerine yer verdi.

Barlas ayrıca, Yunanistan Cumhurbaşkanı Katerina Sakelaropulu'nun 13 Eylül tarihinde Meis Adası'nı ziyaret edeceğine işaret ederek, "Keşke Fransa'nın Macron'u da aynı tarihte Meis'te olsa ve iki zavallıyı bir arada sahillerimizde görebilsek. Bakarsınız o tarihe kadar Yunanistan karasularını resmen 12 mile çıkartmış olur ve biz de Meis dahil tüm 12 Adalar'ın mülkiyetini talep ederiz" ifadelerini kullandı.

NE OLMUŞTU?

AKP İzmir Milletvekili Binali Yıldırım kendisinin ve eşinin koronavirüs (Covid-19) testinin pozitif çıktığını sosyal medya hesabından duyurmuştu.

 


ANKET

Bir erken seçim öngörüyor musunuz?

NAMAZ VAKİTLERİ
yukarı çık