Allah'a, Millet'e, Vatan'a Fedai

  • Dolar 8.0334
  • Euro 9.4934
  • GR ALTIN 491.14
  • ÇEYREK 806.24

Meclis'te yumruklu kavga !

MHP ve CHP'liler birbirine girdi....

Meclis'te yumruklu kavga !
  • 09 Haziran 2020, Salı 23:37

TBMM'den aldığımız bilgilere göre mahalle bekçileri kanunu görüşülürken, CHP'li vekiller Enis Berberoğlu'nun vekilliğinin düşürülmesini protesto amacıyla yavaş oy kullanma eylemi yaptılar.

Meclis'te çıkan kavgada CHP ve MHP'li vekiller birbirlerine girdi.

Mahalle bekçileriyle ilgili kanunun görüşüldüğü sırada CHP'li isimlerin milletvekilliği kaldırılan Enis Berberoğlu için yavaşlatma eylemi yapıldığı öğrenilirken, MHP'lilerin "Genel başkanımız Devlet Bahçeli varken böyle bir şey yapamazsınız" diyerek tepki gösterdiği ve olayların büyümesi üzerine MHP Mersin Milletvekili Olcay Kılavuz'un CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel'e yumruk atma girişiminde bulunduğu öğrenildi.

Halk TV'ye bağlanan Özgür Özel, şu açıklamalarda bulundu:

"ARKADAŞLARIM YUMRUK ATMASINA İZİN VERMEDİ"

"Olcay Kılavuz arkadan gelerek yumruk atmaya çalıştı. Arkadaşlarım engelledi. Hafif bir darbe aldım ama aldığım bilgi kadarıyla Olcay beyin yaralanması olmuş Bu kalleşçe saldırıyı arkadaşlarımız bertaraf ettiler. Arkadaşlarımız cevabını verdiler."


OLCAY KILAVUZ TWITTER'DAN PAYLAŞTI

Olcay Kılavuz ise saldırıdan bir süre önce Twitter hesabından şu paylaşımda bulunmuştu:

"CHP’nin çarpık demokrasi anlayışı. CHP’liler,TBMM’nin çalışmasını engellemek için oy kullanmaya Grup Başkanvekilinin izni ile gidiyor, oy kabinleri her seferinde temizleniyor,oy kullanmak için kabinde 10 dakika bekleniyor. 3 saattir TBMM çalışması sabote ediliyor. Yazıklar olsun"

 

Kaynak: Yeniçağ

ANKET

Bir erken seçim öngörüyor musunuz?

NAMAZ VAKİTLERİ
yukarı çık