Allah'a, Millet'e, Vatan'a Fedai

  • Dolar 7.8158
  • Euro 9.4809
  • GR ALTIN 461.38
  • ÇEYREK 757.23

Meclis'te Koronavirüs alarmı !

TBMM çalışanı garsonda koronavirüs çıkmasının ardından başkanlık hastayla temasta bulunan kişileri tespit etmek için çalışma başlattı.

Meclis'te Koronavirüs alarmı !
  • 12 Mayıs 2020, Salı 5:41

TBMM’de garson olarak çalışan A. B. "çok yüksek olasılıkla koron avirüs" olduğu belirtilerek Bilkent Şehir Hastanesi'ne sevk edildi.

Bir başka TBMM çalışanının tetkikleri sürerken TBMM Başkanlığı, garson A. B.'nin temas ettiği kişilerin tespit edilmesi için çalışma başlattı.

Yeniçağ'da yer alan habere göre; A. B’nin ardından bir başka garsonun daha Meclis Hastanesi’ne başvurduğu ve korona virüs olma ihtimaline karşı detaylı tetkiklerine devam edildiği öğrenildi.

YEMEK DAĞITIYORLARDI

İki garsonun da TBMM’deki Tabur Binası içerisindeki yemekhanede, tabldot yemeklerin dağıtıldığı bölümde görev yaptığı öğrenildi. TBMM'de salgın nedeniyle yemekhanelerin kapatılması dolayısıyla TBMM Ana Bina ve Halkla İlişkiler Binası'na tabldot yemek servisi yapılıyordu. Ramazan Ayı dolayısıyla bu uygulama sonlandırıldı ve isteyen personel yemeklerini Tabur Binası’ndaki yemekhaneden alması istendi.

TBMM Başkanlığı'nın, bu yemekhanede çalışan iki garsonun temas ettiği kişilerin tespit edilmesi için araştırma başlattığı da öğrenildi. 

Etiketler: tbmm Koronavirüs

ANKET

Bir erken seçim öngörüyor musunuz?

NAMAZ VAKİTLERİ
yukarı çık