Allah'a, Millet'e, Vatan'a Fedai

  • Dolar 8.325
  • Euro 9.9049
  • GR ALTIN 484.74
  • ÇEYREK 802.86

Mansur Yavaş: Gökçek dönemine ait Yüze yakın dosya var!

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, yılın ilk belediye toplantısında yaptığı açıklamada, Ankara halkının uğratıldığı zararların olduğunu belirterek, “Yüze yakın dosya var. Daha da geliyor. Açıkca Ankara halkının uğratıldığı zararlar var. Bunlarda da sizlerden katkı bekliyorum. Gideceğiz yetimin hakkını hep beraber savunacağız” ifadelerini kullandı.

Mansur Yavaş: Gökçek dönemine ait Yüze yakın dosya var!
  • 12 Ocak 2021, Salı 18:33

Ankara Büyükşehir Belediyesi Meclis Toplantısı Ocak Ayı 1. Birleşimi yapıldı.

Toplantıda konuşan Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, Melih Gökçek dönemini kast ederek Ankara halkının uğratıldığı zararların ve yüze yakın dosyanın olduğunu belirtti.

Yeniçağ'da yer alan habere göre; Dedikodu ile kamu görevlilerinin karalanamayacağının altını çizen Başkan Mansur Yavaş, “Benim dönemimde herhangi bir personelim yolsuzluktan yargılanırsa namus, şeref sözü. Ben de o davaya müdahil olacağım. Ama şunu da bekliyorum. Yüze yakın dosya var. Daha da geliyor. Açıkca Ankara halkının uğratıldığı zararlar var. Bunlarda da sizlerden katkı bekliyorum. Gideceğiz yetimin hakkını hep beraber savunacağız” ifadelerini kullandı.


ANKET

Bir erken seçim öngörüyor musunuz?

NAMAZ VAKİTLERİ
yukarı çık