Allah'a, Millet'e, Vatan'a Fedai

  • Dolar 18.5213
  • Euro 18.2386
  • GR ALTIN 990.70
  • ÇEYREK 1630.9

LGBTİ sapkınlığı nesli hedef alıyor

Türkiye’nin en iyi üniversitelerinden olan Boğaziçi Üniversitesi çatısı altında LGBTİ’lerin yayınladığı yazı, ahlaksızlığın, şımarıklığın ve tehdidin ulaştığı boyutları gözler önüne serdi.

LGBTİ sapkınlığı nesli hedef alıyor
  • 16 Aralık 2020, Çarşamba 12:33

İstanbul Sözleşmesi’nden cüret bulan LGBTİ sapkınlığı şimdi de çocuklarımızı suistimal ediyor.

Türkiye’nin en iyi üniversitelerinden olan Boğaziçi Üniversitesi çatısı altında ahlaksızlıklarını yayan Boğaziçi LGBTİ+ grubu, “LGBTİ+ çocuklar vardır!” başlıklı yazısıyla büyük tepki topladı.

MilliGazete'nin haberine göre; LGBTİ ürünlerine +18 ibaresinin zorunlu hale getirilmesine karşı Ticaret Bakanlığı’na yüklenen sapkın grup, çocukların da eşcinsel olabileceğine dair saçma sapan bir iddia ile çocukları da eşcinsel emellerine alet etti.

Ahlaksızlığa çocukların da alet edilmesi neslin nasıl bir tehlikeyle karşı karşıya olduğunu bir kez daha gösterdi. Bu sapkınlığa devletin izin vermesi de ahlaksızlığın daha hızlı yayılmasına zemin hazırlıyor.

AHLAKSIZLIĞA GÖZ YUMULUYOR

Tartışmaların merkezinde olan LGBTİ ürünlerinin satışında +18 ibaresinin getirilmesi zorunluluğu aslında devletin tehlikenin farkında olduğunu gösteriyor. Ancak İstanbul Sözleşmesi’yle de LGBTİ sapkınlığını güvence altına alan devletin düştüğü durum tartışmalara neden oldu.

Her geçen gün büyüyen sapkınlık tehdidine karşı endişelenen Türkiye toplumu, LGBTİ ahlaksızlığına ciddi önlemlerin alınmasını bekliyor.


yukarı çık