Allah'a, Millet'e, Vatan'a Fedai

  • Dolar 8.6381
  • Euro 10.1451
  • GR ALTIN 493.80
  • ÇEYREK 810.5

Kurumdaki usulsüzlükleri şikayet edince sürüldü

Samsun'da Atakum Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü'nde çalışan ve aynı zamanda sendika il başkanı olan Fevzi Gül, kurum içinde yapılan usulsüz atamaları ve kanuna aykırı işler yapıldığı gerekçesiyle şikayetçi oldu. İddiaya göre Gül, önce bazı amirleri tarafından tehdit ve hakarete maruz kaldı. Ardından da başka bir ilçeye sürüldü.

Kurumdaki usulsüzlükleri şikayet edince sürüldü
  • 08 Eylül 2021, Çarşamba 12:22

Atakum Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü’nde 3 yıldır Okul Sporları, Antrenör ve Sporcu Birim Takip sorumlusu olarak görev yapan aynı zamanda Ofis Bir-Sen İl Başkanı olan Fevzi Gül, kurum içerisinde yapılan ve yaşanan bir takım usulsüz iş ve işlemleri Atakum Kaymakamlığı’na, Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü’ne, Samsun Valiliği’ne, Spor Bakanlığı’na ve ardında adli ve idari yargıya taşıdı.

Ancak, bu olayın ardından Gül, bazı kurum amirlerinin kendisine mobbing uyguladığını, küfür ve hakaretlerde bulunduğunu ileri sürerek şikayetçi oldu.

Sözcü'de yer alan habere göre; Yargılama devam ederken Samsun Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından görevinden alınan Fevzi Gül, yaklaşık 35 kilometre uzaklıktaki 19 Mayıs ilçesinde bulunan yarı olimpik yüzme havuzunda teknisyen olarak görevlendirildi.

SAHTE MÜFETTİŞ GÖNDERMİŞ İŞÇİYİ TESİS AMİRİ YAPMIŞTI

Daha önce İlkadım Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Murat Turan’ı, sahte müfettiş gönderip tutanak tutturup 3 ay görevden uzaklaştırdığı iddiasıyla gündeme gelen İl Müdürü İsmail Hakkı Kasapoğlu, daha sonra İlkadım Gençlik ve Spor İl Müdürlüğüne bağlı olan Mustafa Dağıstanlı Spor Salonunun Amiri olan Hakan Oran’ı hiç bir neden göstermeden görev yerini değiştirerek ARGE Birimine göndermiş ve yerine de işçi kadrosunda bulunan güreş antrenörü Mehmet Baysal’ı kurum amiri yapmıştı.

Etiketler: samsun Fevzi Gül

ANKET

Bir erken seçim öngörüyor musunuz?

NAMAZ VAKİTLERİ
yukarı çık