Allah'a, Millet'e, Vatan'a Fedai

  • Dolar 7.4177
  • Euro 9.0363
  • GR ALTIN 441.83
  • ÇEYREK 725.12

Koronavirüs, PKK içindeki çözülmeyi artırdı: Kalanlar ise canlı bomba olacak!

Kahpe sürüsü PKK’nın yeni tip koronavirüs belirtisi taşıyan teröristleri canlı bomba eylemcisi olmaya zorladığı belirlendi.

Koronavirüs, PKK içindeki çözülmeyi artırdı: Kalanlar ise canlı bomba olacak!
  • 27 Mart 2020, Cuma 16:43

Güvenlik kaynaklarından edinilen bilgilere göre, Çin’den çıkarak dünyaya ölüm saçmaya son hız devam eden yeni tip koronavirüs salgını, mikrobun yaygın olduğu İran, Irak ve Suriye’deki PKK/PYD/PJAK mensubu teröristlerde de görülmeye başlandı.

QHA'da yer alan habere göre; Koronavirüs yaygın olduğu yerlerdeki yaşam koşullardan dolayı teröristler arasında hızla yayıldı.

KORONAVİRÜS, TERÖR ÖRGÜTÜNDEKİ ÇÖZÜLMEYE İVME KAZANDIRDI

Koronavirüsün bölücü terör örgütünde yarattığı panik, teslim olan teröristlerin ifadeleri, ele geçirilen örgütsel dokümanlar ve teröristler arasındaki görüşmelere yansıdı. Bölücü terör örgütü, virüsle enfekte olan militanlarını ilkel koşullarda kaderine terk ederek tedavi olma şansı tanımıyor. Bölücü terör örgütünün sözde yöneticileri, bu teröristleri canlı bomba eylemi yapmaya zorluyor.

ÇARE: YA TSK’YA TESLİMİYET YA İNTİHAR!

Teröristlerden birçoğu, Türk güvenlik güçlerine teslim olmayı ya da intihar etmeyi çare olarak görüyor.

KOVİD-19’LU TERÖRİSTLERLE HABERLEŞMEK YASAK!

Koronavirüs bulaşma riskine karşı örgütün sözde yöneticisi konumundaki teröristler önlem olarak toplantı yapmıyor. Sözde yöneticilerin sağlık birimleri, koronavirüs belirtilerini taşıyan teröristleri muayeneye kabul etmiyor. Salgının, örgütte çözülmeye yol açmasından çekinen örgüt üst yönetimi, koronavirüse yakalanan teröristlerin gizli tutulmasını isteyerek bu konuda haberleşme yapılmasını yasakladı.

Etiketler: PKK koronavirüs

ANKET

Bir erken seçim öngörüyor musunuz?

NAMAZ VAKİTLERİ
yukarı çık