Allah'a, Millet'e, Vatan'a Fedai

  • Dolar 18.523
  • Euro 18.2351
  • GR ALTIN 990.22
  • ÇEYREK 1629.5

Koray Aydın'dan Trump'a sert tepki!

İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Koray Aydın, Edirne Teşkilatının düzenlediği üye katılım töreninde konuştu. Türkiye'ye rezilce tehditler savuran ABD Başkanı Trump'a çok sert eleştirilerde bulunan Koray Aydın, Barış Pınarı Harekatı'nda Mehmetçiğin yanında olduklarını ifade etti.

Koray Aydın'dan Trump'a sert tepki!
  • 12 Ekim 2019, Cumartesi 21:36

İYİ Parti Teşkilat Başkanı Koray Aydın partisinin Edirne İl Başkanlığı'nı ziyaret ederek, İYİ Parti'ye katılan isimlere rozet taktı.

"İYİ PARTİ DEVLETİNİN VE MİLLETİNİN YANINDADIR"

İl Başkanlığı önünde toplanan kalabalığa hitap eden Aydın, TSK'nın sürdürdüğü Barış Pınarı Harekatı'na parti olarak tam destek verdiklerini kaydedere şunları söyledi:

"Türk ordusu Suriye'de bir harekata girişti. Genel Başkanımız Meral Akşener, daha harekat başlamadan salı günü yapılan grup toplantısında, yapılacak bir harekatta Türk bayrağı altında toplanılacağını açıklamıştı. Bu bizim olaya bakış açımızı gösteren bir açıklamaydı. Devletimiz, milletimiz, ülkemiz ve bayrağımızın geleceği söz konusu olduğunda biz her zaman devletimizin ve milletimizin yanında bir duruş sergileyen ve sergileyecek olan bir siyasal hareketiz. Bu milletin geleceği olan bütün askerlerimize ve ordumuza çok teşekkür ediyoruz."

"HER GEÇEN GÜN BÜYÜYORUZ"

İYİ Parti'nin başlattığı üye kayıt kampanyası ile gücüne güç kattığını bildiren Koray Aydın, "Bu yeni dönemde milletimizin bize olan güveninin arttığını görüyoruz. Bu üye kampanyamız Türkiye genelinde yaygın bir şekilde devam ederken, partimize yeni katılan arkadaşlarla her gün biraz daha büyüyoruz." dedi.


yukarı çık