Allah'a, Millet'e, Vatan'a Fedai

  • Dolar 8.5512
  • Euro 10.0853
  • GR ALTIN 495.39
  • ÇEYREK 813.19

Koray Aydın’dan Joe Biden’a: Haddini bil !

İYİ Partili Koray Aydın’dan ABD Başkan adayı Joe Biden’ın son açıklamasına tepki.

Koray Aydın’dan Joe Biden’a: Haddini bil !
  • 15 Ağustos 2020, Cumartesi 19:40

İYİ Parti Teşkilat Başkanı Koray Aydın, ABD Başkan Adayı Joe Biden’ın Türkiye’ye dönük sözlerine sert karşılık verdi.

Aydın’ın açıklamaları şöyle;

ABD başkan adayı Joe Biden; "seçilirsem Türkiye'de muhalefeti destekleyip iktidarı devireceğim" demiş. Bu küstah açıklama asla kabul edilemez.
Kaldı ki bu sözlerin Türkiye'de tam tersi etkiyle iktidarın ekmeğine yağ süreceği de açıktır.

Değil ABD başkanı adayı Joe Biden, yeryüzündeki hiç bir şahıs Türk siyasetine istikamet çizemez. Türk siyasetini dizayn edecek tek kudret Büyük Türk Milleti’dir.

İktidarın demokratik usullere bağlı kalınarak, milletin iradesinin tam anlamıyla yansıtıldığı seçimler yoluyla el değiştirmesine inanmış olan biz İYİ Partililer, ABD Başkan adayı Joe Biden’ın küstah sözlerini şiddetle kınıyor ve haddini bilme çağrısında bulunuyoruz.

Arkasındaki tek desteği Türk Milleti’nin demokratik iradesi olan bizler, yerel seçimlerde olduğu gibi ilk genel seçimlerde de gücümüzü ortaya koyacağız. Bu sebeple ABD Başkan adayı Joe Biden'ın son açıklaması bizim nezdimizde yok hükmündedir!

Joe Biden'ın küstah açıklamaları eğer birine “yarayacaksa” mevcut iktidara yarayacaktır. “Dış güçler” paranoyasıyla Türkiye’nin gerçek sorunlarının üzerini örtmeye çalışan iktidar, Biden’ın bu saçma açıklamalarına can simidi gibi sarılabilir ama Türk Milleti gerçeğin farkındadır!


ANKET

Bir erken seçim öngörüyor musunuz?

NAMAZ VAKİTLERİ
yukarı çık