Allah'a, Millet'e, Vatan'a Fedai

  • Dolar 8.4396
  • Euro 10.0747
  • GR ALTIN 492.35
  • ÇEYREK 808.43

Koray Aydın'dan 'İzmir'deki nazar boncuğu' benzetmesi

İYİ Parti'nin önemli isimlerinden İzmir/Tire Belediye Başkanı Salih Atakan Duran'a ziyaret...

Koray Aydın'dan 'İzmir'deki nazar boncuğu' benzetmesi
  • 18 Kasım 2019, Pazartesi 19:36

İYİ Parti Teşkilat Başkanı ve Ankara Milletvekili Koray Aydın, İYİ Parti İzmir Milletvekili ve Grup Başkan vekili Müsavat Dervişoğlu, İzmir İl Başkanı Hüsmen Kırkpınar ve beraberindeki heyet Tire Belediye Başkanı Salih Atakan Duran'ı makamında ziyaret etti.  Ziyarette Başkan Duran'a İYİ Parti Tire İlçe Başkanı Kadir Çetin, Tire Belediye Başkan yardımcısı Halil Doğukan Eroğlu ve parti yöneticileri eşlik etti.

"İYİ BELEDİYECİLİK ANLAYIŞINI GÖSTERMEK İSTİYORUZ"

Başkanlık makamında gerçekleşen ziyarette misafirlerine hitaben konuşma yapan Tire Belediye Başkanı Salih Atakan Duran " Bizlere bu görevleri layık gören büyüklerimize ve bu makamlara bizleri getiren vatandaşlarımıza layık olmak için çalışıyoruz. İzmir ilinin tek İYİ Partili belediyesi olarak sorumluluklarımızın bilinci içinde  yapacağımız çalışmalarla hem ilimize hem ülkemize iyi belediyecilik anlayışının en güzel örneğini teşkil etmek istiyoruz" dedi. Belediyelerin içinde bulunduğu durumlardan da bahseden Başkan Duran "Koşullar dahilinde vatandaşlarımızın ihtiyaç duyduğu hizmeti vermek için çalışmalarımıza devam edeceğiz " dedi. 

"İYİ PARTİ'NİN NAZAR BONCUĞU"

İYİ Parti'nin İzmir'deki tek belediyesi olan Tire için "nazar boncuğu" nitelemesi yapan Koray Aydın ise ziyarete ilişkin şu açıklamayı yaptı:

" Belediyeler, insani ilişkilerin olduğu ve siyasetin hizmetle anlatıldığı en önemli kurumlardır.  Sayın Belediye Başkanımız zaten insani ilişkilerinin iyi olması sayesinde bu makamlara geldi. İYİ Parti ailesi olarak kendisine hayırlı olsun diyor ve görevinde başarılar diliyoruz. Geride kalan 4.5 yılda Tire'nin sorunları ve vatandaşlarımızın işleri için her konuda yardımcı olacağımızı ifade etmek istiyorum"

HABERE AİT RESİMLER


ANKET

Bir erken seçim öngörüyor musunuz?

NAMAZ VAKİTLERİ
yukarı çık