Allah'a, Millet'e, Vatan'a Fedai

  • Dolar 8.4396
  • Euro 10.0747
  • GR ALTIN 492.35
  • ÇEYREK 808.43

Koray Aydın'dan dikkat çeken açıklamalar: Sizin becereksizliğiniz yüzünden...

İYİ Parti Teşkilat Başkanı Koray Aydın, Giresun'da konuştu. Aydın, "Aynı ilçe teşkilatlarımızda olduğumuz gibi, bunu yapacağız. Bunu büyük kararlılıkla yerine getireceğiz. Çünkü bunu Türkiye'de yapmış tek parti, AK Parti'dir. Diğer partilerin hepsi yorgan çekmiş, mışıl mışıl uyuyor. Yok, '17 senedir neden AK Parti'. Sizin beceriksizliğiniz yüzünden 17 senedir bunlar iktidarda ama biz yapacağız." dedi.

Koray Aydın'dan dikkat çeken açıklamalar: Sizin becereksizliğiniz yüzünden...
  • 21 Aralık 2019, Cumartesi 19:10

İYİ Parti Giresun Üye Katılım Programına Merkez Disiplin Kurulu Başkanı Ünzile Yüksel, Trabzon Milletvekili Hüseyin Örs, Karadeniz illerinden sorumlu Teşkilat Başkan Yardımcısı Osman Topal, İYİ Parti Kurucular Kurulu Üyesi Ali Sağır, Giresun İl Başkanı Ahmet Memiş, ilçe başkanları, bölge illerin başkanları.partililer ve çok sayıda Giresunlu vatandaş katıldı.

Programda İYİ Parti Teşkilat Başkanı ve Ankara Milletvekili Koray Aydın'dan önce Giresun İl Başkanı Ahmet Memiş, Merkez Disiplin Kurulu Başkanı Ünzile Yüksel ve Trabzon Milletvekili Hüseyin Örs de birer kısa konuşma yaptılar.

Koray Aydın'ın konuşmasından öne çıkanlar şu şekilde:
 

İYİ PARTİ'NİN VARLIĞI, AK PARTİ'YE EN BÜYÜK DARBE

İYİ Parti'nin Meclis'teki varlığıyla Meclis'te AK Parti'ye büyük darbe vurduk. TBMM'de parti grubumuz vatandaşımızın avukatlığını üstlenmiştir. Bugün EYT'liler, 3600 ek göstergeli memurlar ayakta duruyorsa İYİ Parti sayesindedir. Türk Milleti adına bütün vekillerimizi tebrik ediyorum.

AK Parti topal ördeğe dönmüştür. 23 Haziran'da hakkın sillesi atılmıştır. Erdoğan , Genel Başkanımız Meral Akşener'e 'seni hapse atacağım' dedi. Bu cesareti nereden alıyor biliyormusunuz daha önce tehdit ettiklerini bir bir yanına aldı da ondan ama Genel Başkanımız Meral Akşener, tehditler karşısında dimdik durmuştur.

Artık AK Parti dönemi bitmiştir. İlerİde çok İyi günler göreceğiz. Hatırlayın 31 Mart öncesi hepimize terörist diyorlardı. Onları sizler terbiye ettiniz.

Türkiye'de yüzde 20'lik bir kitle arayış içerisinde. İYİ Parti'ye gelebilir bu kitle. Bu inançları sahayı bu kitleyi kazanabiliriz.

"MAL VARLIĞI ARAŞTIRILSIN" DENİYOR, SES YOK!

Bakın yeni partiler kuruluyor. Erdoğan Davutoğlu'na Halkbank ile ilgili göndermede bulundu. Davutoğlu ise "mal varlığımız araştırılsın" dedi.

Trump tehdit etti. Mal varlığı araştırılmasına yönelik yine ses çıkmadı.

Hakkın sillesini birgün yiyecekler. Daha İYİ Parti'yi bundan sonra görecekler.  İYİ Parti'yi iktidar yapacağız. Artık iktidara korku saçan bir muhalefet var.

ENFLASYON, İŞSİLİK REKOR KIRARKEN KANAL İSTANBUL'U DÜŞÜNÜYORLAR

Şimdi de Kanal İstanbul'un temelini atacağım diyor. Bunun fizibilitesi için 10 yıl ayrılması gerekiyor. 10/15 milyar dolar olur diyorlar. Bu öncelik mi? Enflasyon, işsizlik almış başını gidiyor, hiç birşey olmamış gibi bunu gündeme getirmek milletin aklıyla dalga geçmektir.

İsyan bayrağı artık çekilmiştir. Bütün vatandaşlarmızı İYİ Parti'nin güneşine bekliyoruz. Milleti maraba görenleri unutmayacağız. Seçimi 2002'de kazandıklarında milletin arasında oturacağım diyenler şimdi Saray'da oturuyor.

DİĞER PARTİLERİN BECERİKSİZLİKLERİ AK PARTİ'Yİ İKTİDARDA TUTTU

Aynı ilçe teşkilatlarımızda olduğumuz gibi, bunu yapacağız. Bunu büyük kararlılıkla yerine getireceğiz. Çünkü bunu Türkiye'de yapmış tek parti, AK Parti'dir. Diğer partilerin hepsi yorgan çekmiş, mışıl mışıl uyuyor. Yok, '17 senedir neden AK Parti'. Sizin beceriksizliğiniz yüzünden 17 senedir bunlar iktidarda ama biz çalışacağız ve partimizi ikidar yapacağız.

ROZET VE BELGE TAKDİMİ TÖRENİ
 
Programın ardından çeşitli partilerden ayrılan ve ilk kez İYİ Parti üyesi olan vatandaşlara rozetleri takıldı, mahalle ve köy başkanlarına belgeleri verildi.

ANKET

Bir erken seçim öngörüyor musunuz?

NAMAZ VAKİTLERİ
yukarı çık