Allah'a, Millet'e, Vatan'a Fedai

  • Dolar 8.4987
  • Euro 10.1102
  • GR ALTIN 498.78
  • ÇEYREK 818.62

Koray Aydın'dan çarpıcı açıklamalar!

İYİ Parti Teşkilat Başkanı Koray Aydın, Manisa Salihli'de konuştu

Koray Aydın'dan çarpıcı açıklamalar!
  • 23 Kasım 2019, Cumartesi 18:14

Koray Aydın konuşmasında ülke gündemine dair önemli açıklamalarda bulundu.

TEK ADAM DÜZENİ İNŞA ETME ÇALIŞANLARA İYİ PARTİ TOKADI İNMİŞTİR

Aydın, "Türkiye çok partili demokratik hayata geçtiğinden beri sayısız siyasi partinin yer aldığı bir dönemi geride bıraktı. 25 Ekim günü, beraber harekete geçtik. Biz yetkileri verdik, sizler o yetkilerle bunu başardınız. Soruyorum sizlere inanç olmasa bunları başarabilirmiydik. Türk Milleti'nin geleceğine katkı ve emek sağlayan sizlere Türk Milleti adına teşekkür ediyorum. Kısa sürede milyonları bulduk. Şahsi iradenizi ortaya koyarak, devletin gücünü sopa olarak kullananlar yanına küçük ortağını da alarak hızlı seçim kararı aldı. Bunun adı İYİ Parti'den duyulan korkudur. Erken seçim de değil, hızlandırılmış seçim. 45 günlük seçim takvimi. Türk Siyasi hayatında bu ikinci defa uygulanmıştır. Tek adam düzeni inşa etmeye çalışanlara İYİ Parti tokadı inmiştir. Denklemin içinde sadece İYİ Parti vardı. Doğruya doğru diyebilen bunu söylerken de dimdik durabilen, eğilmeyen bükülmeyen söyledikleriyle ses getiren karşılık bulan siyasi iktidarı sıkıştıran muhalefetin nasıl yapılması gerektiğini gösterebilen bir siyasi harekettir İYİ Parti.Bu ülkenin geleceğine el koyma iradesini ortaya koyan insanlar olarak Türk Siyasi hayatında yerimizi alacağız. Vatandaşla birebir iletişimi olan mahalli idarelerdir. Belediye başkanlıklarını milyonlarca insanın üzerindeyeni bir etki alanı vasıtası olarak gören siyasal iktidarın en iyi kullandığı alandır burası." dedi.

"VATAN MESELESİ"

Yerel seçimlerde Millet İttifakı'nın önemine dikkat çeken Aydın, "Bunun bir vatan meselesi olduğunu belirterek bir yola gittiklerini" söyledi.

"AK PARTİ'NİN BİR AYAĞI KOPARTILMIŞTIR"

Seçim sonuçlarının ardından AK Parti'nin İstanbul, Ankara gibi Türkiye'nin merkezi olan yerleri kaybettiğini söyleyen Aydın AK Parti'nin bir ayağının koparıldığını söylerek AK Parti'ye topal ördek benzetmesi yaptı. "Ak Partili arkadaşlar da bana kızıyorlar. Dava açanlar da var. Varsın olsun hiç önemi yok topal ördek oldunuz ne yapayım. Bunu söylemekten niye kaçağız. Şu anki haliniz bir topal ördek. AK Parti öyle bir şamar yedi ki, sadece Bursa'da sadece kıl payı kaçırdık. AK Parti, şuan abondone olmuş bokser gibi, o son yumruğu atacak partidir” dedi.

İYİ Parti Teşkilat Başkanı ve Ankara Milletvekili Koray Aydın ve beraberindeki heyet Üye Katılım Programının ardından Sevgi Yolu'nda yürüdü, halkı ve esnafı selamladı. Ardından İYİ Parti Salihli yeni ilçe binasının açılışını gerçekleştirdi. Açılıştan sonra İYİ Parti Salihli İlçe Başkanlığı'nı ziyaret eden Koray Aydın, yönetimle istişare toplantısı gerçekleştirdi. 97 yaşındaki Kaniye Emirdağ da İYİ Parti ailesine katıldı.

Programın en ilgi çekici ve renkli anlarından biri de 85 yaşındaki İlhan Gürbüz dedenin İYİ Parti'ye üye olmasıydı. İlhan Gürbüz şiir kitabını İYİ Parti Teşkilat Başkanı ve Ankara Milletvekili Koray Aydın'a hediye ederken, üyelik rozetini kendisine takan Aydın'la bir süre sohbet etti.

Koray Aydın ve beraberindeki heyet İYİ Parti Ahmetli İlçe Başkanlığı'nı ziyaret etti ve yöneticilerle istişare toplantısı gerçekleştirdi.

 


ANKET

Bir erken seçim öngörüyor musunuz?

NAMAZ VAKİTLERİ
yukarı çık