Allah'a, Millet'e, Vatan'a Fedai

  • Dolar 8.8593
  • Euro 10.4084
  • GR ALTIN 498.62
  • ÇEYREK 818.13

Koray Aydın: Vatandaş İktidara cezayı kesecek...

İYİ Parti Teşkilat Başkanı Koray Aydın, ülkede yakın zamanda seçim olacağına inandığını söyledi.

Koray Aydın: Vatandaş İktidara cezayı kesecek...
  • 01 Şubat 2021, Pazartesi 17:42

Partisinin Kırşehir Neşet Ertaş Kültür Merkezi'nde düzenlediği Üye Katılım Programına katılan İYİ Parti Teşkilat Başkanı ve Ankara Milletvekili Koray Aydın, Kırşehir'de bir dizi ziyaret, temas ve incelemelerde bulundu.

Koray Aydın Kırşehir programı kapsamında Kırşehir Belediye Başkanlığı ile bir çok oda ve meslek kuruluşunu da ziyaret etti.

İYİ Parti Teşkilat Başkanı Koray Aydın, Damızlık Sığır Yetiştiricileri Birliği, Kırşehir Ziraat Odası, Kırşehir Esnaf Odası ve Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odası ziyaretlerinde bulundu, odaların sorunlarını dinledi, partisinin görüşlerini ifade etti.

Koray Aydın, Kırşehir'de esnaf ziyaretlerinde de bulundı, esnafın sorunlarını dinledi, esnafın ve milletin sesi olacaklarını belirtti. Koray Aydın ve beraberindeki İYİ Parti heyeti, esnaf ziyaretleri sırasında zaman zaman vatandaşlarla da sohbet etti.

İYİ Parti Teşkilat Başkanı ve Ankara Milletvekili Koray Aydın'ın Kırşehir Programına Kayseri Milletvekili Dursun Ataş, Trabzon Milletvekili Hüseyin Örs, GİK Üyesi ve Niğde Eski Milletvekili Mümin İnan, Kurucular Kurulu Üyesi Fatih Demirkol, Mersin İl Başkanı Mehmet Dutar, Aksaray İl Başkanı Özhan Türemiş, Kayseri İl Başkanı Sebati Ataman, Niğde İl Başkanı İbrahim Uzun, Gaziantep İl Başkanı Oğuz Hocaoğlu ve Kahramanmaraş İl Başkanı Ahmet Çabukel, ev sahibi Kırşehir İl Başkanı Müfit Göçen, Merkez İlçe Başkanı Zafer Satılmış, Kırşehir ilçe başkanları, Kırşehir Belediye Başkan Yardımcıları Asaf Kayaoğlu ve Nuri Ayaz, Ankara Büyükşehir Belediye Meclis Üyesi Kerem Erdem, Kırşehir Belediye Meclis Üyeleri, parti yöneticileri, partililer ve vatandaşlar eşlik etti.

Partisinin Kırşehir İl Başkanlığının düzenlediği programlara katılmak üzere kente gelen İYİ Parti Teşkilat Başkanı ve Ankara Milletvekili Koray Aydın, İYİ Parti Özbağ Belde Başkanlığı binasının açılışını yaptıktan sonra Kırşehir Belediye Başkanı Selahattin Ekicioğlu'nu ziyaret etti.

Partisinin Kırşehir İl Başkanlığının düzenlediği programlara katılmak üzere kente gelen İYİ Parti Teşkilat Başkanı ve Ankara Milletvekili Koray Aydın, İYİ Parti Özbağ Belde Başkanlığı binasının açılışını yaptıktan sonra Kırşehir Belediye Başkanı Selahattin Ekicioğlu'nu ziyaret etti.

Burada konuşan Aydın, makul bir anlayışı yakaladıktan sonra Türkiye'nin geleceğinin dizayn edilebileceğini savundu.

Cumhuriyetin ve Türkiye'nin kazanımlarının muhafaza edilmesiyle geleceğin dizayn edilmesinin, ülkesini seven her insanın sorumluluğu olduğunu belirten Aydın, şunları kaydetti:

"Bu sorumluluğun yerine getirilmesi gerekir. İYİ Parti'nin de hareket noktasını o oluşturuyor. Mahalli seçimlerde, ülkeyi kötü yönetip adeta uçurumun kenarına getiren iktidara vatandaş bir şamar vurdu. Bunun çok uzun süreceğini sanmıyorum, yakın bir gelecekte seçim olacağına inanıyorum. İktidarın yediği şamarın daha okkalısının geleceğine inanıyorum.

Çok yanılacağımı da sanmıyorum. Az çok kokuyu alan bir insanım. Biz sokak siyasetçisiyiz. Tabanda siyaset yapıyoruz. İki gün önce de Aksaray'da idik. Görüyoruz insanların tavırlarını, hareketlerini. Herkesin burnuna kadar gelmiş. Vatandaş pusuya yatmış, ceza kesecek. Siyasette intikam günleri vardır. İntikam kelimesi hoş bir tabir değil, ama demokraside intikam demek sandıkta verilecek ceza demektir."

Türkiye'de bir iktidar değişikliğinin olacağını dile getiren Aydın, "İstanbul'un ertelenen seçimlerinde ne olduysa o olacak. Farklı olacağını düşünmüyorum. Yani, Türkiye'de bir iktidar değişikliği yaşanacak. Bu işin karşılığında, siyasetle uğraşanlar olarak bizlerin de sorumlulukları var. Kimseyi itmeden, dışlamadan, ötelemeden insanları bir arada tutacak bir zeminin inşa edilmesinin zaruret haline geldiğini düşünüyorum. Ben bunu İstanbul, Ankara belediyelerinde görüyorum. Kırşehir zaten bu konuda on numara." ifadesini kullandı.

Daha sonra Neşet Ertaş Kültür ve Sanat Merkezi'nde düzenlenen üye katılım programına katılan Aydın, İYİ Parti'ye katılanlara rozet taktı.

Aydın, programda yaptığı konuşmada, 340 bin üyeye yaklaştıklarını vurgulayarak, "Pandemi olmasaydı 400 bine dayanacaktık. Şimdi büyük bir seferberlik yapacağız. Herkesin şaşıracağı rakamlara ulaşacağız." diye konuştu.

 


ANKET

Bir erken seçim öngörüyor musunuz?

NAMAZ VAKİTLERİ
yukarı çık