Allah'a, Millet'e, Vatan'a Fedai

  • Dolar 8.4396
  • Euro 10.0747
  • GR ALTIN 492.35
  • ÇEYREK 808.43

Koray Aydın: Tek adam rejimi ülkeyi daha da kötü hale getirecek!

İYİ Parti Teşkilat Başkanı Koray Aydın, Tek adam yönetimin dünyanın hiçbir yerinde kalmadığını dile getirdi. Aydın, "Tek adam rejimi ülkeyi daha da kötü hale getirecek!" dedi.

Koray Aydın: Tek adam rejimi ülkeyi daha da kötü hale getirecek!
  • 11 Kasım 2019, Pazartesi 0:18

Burdur ziyareti kapsamında önce Kocaaliler Beldesinde vatandaşlarla buluşan İYİ Parti Teşkilat Başkanı Koray Aydın daha sonra Bucak ilçesine geçerek parti teşkilatını ziyaret etti.

Koray Aydın'ın açıklamalarından satır başları...

"AK PARTİ DÖNEMİ KAPANDI"

İYİ Parti teşkilatında partililere hitap eden Koray Aydın "her yerde söylüyorum burada da söyleyeceğim Ak Parti dönemi kapandı." dedi.

"TEK ADAM REJİMİ"

Tek adam yönetimin dünyanın hiçbir yerinde kalmadığını dile getiren Aydın, "Tek adam rejimi ülkeyi daha da kötü hale getirecek!" dedi.

"ZALİMİN TEHDİDİ BİZE SÖKMEZ"

Seçimler öncesi partisinin tehditlere maruz kaldığı hatırlatan Aydın, tehditler karşısında dik duruş sergilediklerini ifade ederek, "Zalimin tehdidi bize sökmez! " dedi.

Koray Aydın son yapılan anketlerde yüzde 22 lik bir seçmenin partilerinden koptuğunu bunların büyük bir kısmının ise Ak Partil’i olduğunu, bunların büyük bir bölümünün ikinci parti olarak İYİ Partiyi gördüklerini söyledi.   

TRUMP'IN MEKTUBU: İADE ET

Koray Aydın, ABD Başkanı Trump'ın Türkiye ve Erdoğan'ı hedef alan açıklamalarına tepki gösterdi. Erdoğan'a çağırıda bulunan Aydın, "Trump'a o mektubu iade et" dedi.


ANKET

Bir erken seçim öngörüyor musunuz?

NAMAZ VAKİTLERİ
yukarı çık