Allah'a, Millet'e, Vatan'a Fedai

  • Dolar 8.491
  • Euro 10.119
  • GR ALTIN 498.23
  • ÇEYREK 817.74

Koray Aydın: Milletin teveccühü bize dönmüş vaziyette

İYİ Parti Teşkilat Başkanı Koray Aydın, genel başkanları Meral Akşener'in üye kayıt seferberliği başlattığını belirterek, "İnanılmaz bir yükselişin içerisindeyiz. Milletin teveccühü bize dönmüş vaziyette. Bunu devam ettireceğiz." dedi.

Koray Aydın: Milletin teveccühü bize dönmüş vaziyette
  • 22 Şubat 2020, Cumartesi 17:14

ÖNÜMÜZDEKİ SEÇİMDE 3-0 YAPACAĞIZ

Kırıkkale İYİ Parti İl Başkanı Bülent Şükrü Altınışık, gençlik kolları mazbata ve üye katılım programında açılış konuşmasını yaptı.

Altınışık, "Bir seçim süreci geçirdik. Bu seçimde vekil çıkartamadık. 500 gibi bir oyla kaybettik. İnşallah önümüzdeki seçimde 3-0 yapacağız. 3 vekil çıkaramazsak kendimizi başarısız sayacağız. Bizim çalışma sistemimiz sıkmadık el, kapısını çalmadığımız vatandaşımız kalmayacak. Biz vatandaşımızın cenazesine, taziyesine, düğününe gitmeye üzen gösteriyoruz. Sürekli vatandaşımızla iç içeyiz.Kırıkkale zor bir şehir. Birde vatandaşlarımızın AKP korkusu var. Bu korku imparatorluğundan  bizim yanımızda olan herkese teşekkür ederiz. Gönlününüz verdiniz. Sizler cesur yürekli insanlarsınız.''dedi.

BİZ MİLLETİN SESİ İÇİN GELİYORUZ

İYİ Partinin çiçeği burnunda yeni Gençlik kolları Başkanı Furkan Özen ise yaptığı konuşmasında "Beni ve ekibimi  bu göreve getiren değerli il Başkanımız Bülent Şükrü Altınışık'a teşekkür ediyorum. Ben daha önce AK Parti'de  ve ASKON'da görevlerde bulundum. Bizim yolumuz uzun bizi yeni bir yola çıkıyoruz. Biz gençleri yanlış yoldan çıkarmak için geliyoruz. Bizler milletin sesi olan kürsülere ayak basmaya geliyoruz. Vatan için şehit olmaya geliyoruz. Sizden aldığımız destekle güzel işler yapmaya geliyoruz'' dedi.

BÜYÜK BİR MUTLULUK VE ONUR DUYUYORUM

Aydın, Kırıkkale'de partisinin il başkanlığında düzenlenen gençlik kolları mazbata töreninde yaptığı konuşmada, 4 ay önce genel başkanları Meral Akşener'in İstanbul'dan üye kayıt seferberliği başlattığını hatırlattı. Üye kayıt seferberliği konusunda ciddi çalışma yaptıklarını anlatan Aydın, şöyle devam etti: "Bu konuda seferberlik halindeyiz. Çünkü üye yapmak demek, sahada olmak demektir. Bir kişiyi üye yapmak, siyasi parti faaliyetidir. Onun için bunu çok ciddiye alıyoruz ve önemsiyoruz. Bugün itibarıyla 278 bin üyemiz olmuş. İnanılmaz bir yükselişin içerisindeyiz. Milletin teveccühü bize dönmüş vaziyette. Bunu devam ettireceğiz. Yıl sonunda 400 bini buluruz diye hesaplamıştık, böyle gidersek onu da geçebiliriz. 50 yıllık partilerin 400-450 bin üyesi olduğu düşünüldüğünde 2 yıllık bir partinin nasıl milletiyle bütünleşerek ve dik durarak hızlı bir şekilde yol alıp iktidara doğru yönelmiş olduğunu görmekten büyük bir mutluluk ve onur duyuyorum."

ROZET TAKMASIYLA SONA ERDİ

Başlangıçta en çok üyeyi sırasıyla MHP, CHP ve AK Parti'den aldıklarını belirten Aydın, şimdi birinci sırada AK Parti, ikinci sırada MHP, üçüncü sırada ise CHP'den gelenler olduğunu sözlerine ekledi. Program, Aydın'ın İYİ Parti Kırıkkale Gençlik Kolları Başkanlığına getirilen Furkan Özen'e mazbata vermesi ve partiye yeni katılanlara rozet takmasıyla sona erdi.

KaleHaber.Net

HABERE AİT RESİMLER


ANKET

Bir erken seçim öngörüyor musunuz?

NAMAZ VAKİTLERİ
yukarı çık