Allah'a, Millet'e, Vatan'a Fedai

  • Dolar 8.4314
  • Euro 10.0526
  • GR ALTIN 495.09
  • ÇEYREK 802.86

Koray Aydın: Millet bu iktidarı gönlünden sildi

İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Koray Aydın, iktidara yönelik sert açıklamalarda bulunarak, sonraki seçimde hezimete uğrayacaklarını dile getirdi

Koray Aydın: Millet bu iktidarı gönlünden sildi
  • 22 Mart 2021, Pazartesi 18:10

İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Trabzonlu Koray Aydın, katıldığı bir televizyon programında Türkiye'nin hiç olmadığı kadar kötü bir dönemde olduğunu belirterek ilk seçimde iktidarı acı bir sonun beklediğini ifade etti.

KaradenizGazetesi'nin haberine göre; Aydın, açıklamasında şu ifadeleri kullandı: “Yumuşak bir dilimiz var. Bizimki sevgi dili. Bu sevgi diliyle insanlar arasında bir köprü oluşturuyoruz. Konuştukça insanlar daha da açılıyorlar. Sıkıntılarını daha da geniş manada ifade ediyorlar. Samimiyetle söylüyorum. Yıllardır siyasetin içerisindeyim. Bir ülkenin bu kadar kötü duruma düştüğünü hiç yaşamadım. Akşam evine gitmenin sıkıntısı içerisinde olan babalar var. Akşam evine gitmenin sıkıntısı içerisinde olan genç evlatlar var. İş bulamamış, hala babasının eline bakıyor, utanç içerisinde. Bu ne kadar acı bir şey biliyor musunuz? Onların anlattıkları şeyleri dinledikçe inanın içimizde öyle duygular oluşuyor ki çalışma azmimizi buradan alıyoruz.”

Aydın, “Gücümüzü halktan alıyoruz. Onların bize olan sevgisini nasıl oluştuğunu görebiliyoruz. Bu milletin İYİ Partiye açtığı kredinin önümüzdeki dönemde yapılacak seçimde herkesi şoke edecek sonuçların çıkacağını düşünüyorum. Acısını paylaşmamış, sıkıntısı ve derdi üzerinden hala ahkam kesen, ‘her şey yolunda, hala aya gideceğiz’ diyen ve onun o halini görmemezlikten gelen bir dil ve üsluba karşı artık bir isyan var. Bu isyan gönüllerdeki isyan. Kalbinden silmiş. Açık açık söyleyemeyince biraz dertleştikten sonra onu söylüyorlar. Bu iktidarı çok acı bir seçim sonucu bekliyor. Hezimete uğrayacaklar” dedi.


ANKET

Bir erken seçim öngörüyor musunuz?

NAMAZ VAKİTLERİ
yukarı çık