Allah'a, Millet'e, Vatan'a Fedai

  • Dolar 8.491
  • Euro 10.119
  • GR ALTIN 498.23
  • ÇEYREK 817.74

Koray Aydın: Cumhur İttifakı'nın iki yeni ortağı var

İYİ Parti Teşkilat Başkanı ve Ankara Milletvekili Koray Aydın Rize'de önemli açıklamalarda bulundu. İYİ Parti'ye yeni üye olan vatandaşlara rozetleri takıldı.

Koray Aydın: Cumhur İttifakı'nın iki yeni ortağı var
  • 22 Aralık 2019, Pazar 22:50

İYİ Parti Rize Üye Katılım Programına Teşkilat Başkanı ve Ankara Milletvekili Koray Aydın'ın yanı sıra, Trabzon Milletvekili Hüseyin Örs, Karadeniz illerinden sorumlu Teşkilat Başkan Yardımcısı Osman Topal, Rize İl Başkanı Avukat Ayşegül Özyanık, Trabzon İl Başkanı Azmi Kuvvetli, Gümüşhane İl Başkanı Ali Ateş, Kurucular Kurulu Üyesi Ali Sağır, Yomra Belediye Başkanı Mustafa Bıyık, ilçe başkanları, partililer ve çok sayıda Rizeli vatandaş katıldı.
Programın ardından çeşitli partilerden ayrılan ve İYİ Parti'ye yeni üye olan vatandaşlara rozetleri takıldı.

Programda İYİ Parti Teşkilat Başkanı ve Ankara Milletvekili Koray Aydın'dan önce Rize İl Başkanı Ayşegül Özyanık ve Trabzon Milletvekili Hüseyin Örs de birer konuşma yaptılar.

Koray Aydın Üye Katılım Programında şunları söyledi:

İYİ Parti oyun kurma kabiliyeti ve günü yorumlamaya çalışmaktadır.

Bugün  İYİ Parti nereden çıktı diyorlar. Türk Siyasetine el koyma kararlığı siyasetin seyrini değiştirdi. Bu işte aşk, özveri var. Ülkeye duyulan bu aşk varsa bir kararlılık abidesi olarak bir araya geldik. İYİ Parti, Tek adam rejimine isyandır.

CUMHUR İTTİFAKI'NIN YENİ ORTAKLARI: UZAN VE PERİNÇEK

Sizden olmayanlara terörist derken hiç mi Allah'tan korkmuyorsunuz. Daha düne kadar İP, FETÖ'cü terörist diyorlardı, sizler terbiye ettiniz.
Bugün Cumhur İttfakına Cem Uzan, Perinçek katıldı. Kızmayın, gülümseyin. Bu dörtlü bir araya gelerek küçük ortakla beraber finali yapacaklar.

ROTAYI BİZ BELİRLEYECEĞİZ

Kısa sürede 2 ayda kongreleri yaptık. 1 Nisan'da büyük kurultayı yaptık. Sizlere kimse yardım etti mi? Ankara'ya akın ettiniz. O gün Türk siyasi hayatında dönüm noktası oldu. Binlerce insan Ankara'ya akın etti. Bu partiyi ortaya çıkaran  siz dava arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Bundan sonra rotayı biz belirleyeceğiz. 45 günlük seçim takvimi ile seçme gidildi. İYİ Parti öngören hesap kuran siyasi bir harekettir. Kimse birbirini tanımadığı dönemde 5 milyon oy, 43 milletveki çıkardık. TBMM'de grubu olan mazlumun madurun yanında olan bir siyasi partiyiz. Söylediklerini iktidara yaptıran İYİ Parti'dir. Tek adamların oturdukları yerler camdan kulelerdir. Bu vatanı seven herkesle iyiyiz, kardeşiz.

BU UCUBE SİSTEMLE TÜRKİYE BİR YERE VARAMAZ!

Türkiye bu sistemle yönetilemez. Bir arada olursak güçlü oluruz, yanlış iş yapanlar hizaya gelirler. Ucube sistemle Türkiye nereye kadar gidecek; bu millet uyandı artık. Gün gelir birileri hesap sorar. AK Parti dönemi kapanmıştır. Şimdi üyelerimizle seçime gireceğiz ve birinci parti olarak seçimden çıkacağız.

Türkiye'nin şartları her şeyi zorluyor, işsizlik aldı başını gidiyor. AK Parti iktidarı atandaşın derdine alaycı bir üslupla karşılık veriyor. İyi giden bir şey yok; enflasyon rakamları yüksek açıklanınca damat TÜİK başkanını değiştirdi. Rusya'dan buğday, ABD'den pirinç alıyoruz. Sırbistan'dan et alıyoruz. Rusya'dan aldığımız buğdayla yaptığımız ekmeği, Sırbistan'dan aldığımız ete bandırıp yiyoruz. Bunların neresi yerli milli !

Allah'ın izniyle  iktidar olacağız ve iyi Parti'nin elinden iktidarı kimse alamayacak. genel başkan İstanbul'da yeni üye kampanyası başlattı. 23 ilde gezilerimizi sürdürüyoruz. İYİ parti iktidarına hazır olun. Sahada olacağız, seçime kadar çalışacağız. iyi Parti köy ve mahalle teşkilatlanmaları ile iktidara yürüyecek. Gece gündüz çalışacağız, bu milleti bir kişiye esir etmeyeceğiz. El ele vereceğiz büyük ve güçlü Türkiye'yi hep birlikte kuracağız.

KORAY AYDIN'A 53 NUMARALI FORMA

PARTİYE YENİ KATILANLARA ROZET TAKILDI

İYİ Parti'ye yeni üye olan vatandaşlara rozetleri takıldı.

 

 


ANKET

Bir erken seçim öngörüyor musunuz?

NAMAZ VAKİTLERİ
yukarı çık