Allah'a, Millet'e, Vatan'a Fedai

  • Dolar 9.2142
  • Euro 10.7608
  • GR ALTIN 528.17
  • ÇEYREK 866.53

Koray Aydın: AK Parti dönemi kapanmıştır!

İYİ Parti Teşkilat Başkanı Koray Aydın, partisinin üye katılım töreninde konuştu. “Seçimin yapılacağı gün AK Parti iktidarının sonu olacaktır.” açıklamasında bulundu.

Koray Aydın: AK Parti dönemi kapanmıştır!
  • 22 Kasım 2020, Pazar 20:29

Daha önce denediği yollardan gidip bugün yeni bir açılımın adımlarını atmakta olduğunu dile getiren Aydın, Cumhurbaşkanlığı Yüksek İstişare Kurulu Üyesi Bülent Arınç’ın iş insanı Osman Kavala ile HDP Eski Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş hakkındaki açıklaması hakkında da bu sözlerin tesadüfen olmadığını kaydetti.

Aydın, “Bülent Arınç’a şahsi düşmanlığı olan 2-3 kişi dışında AKP yönetiminden ses, seda çıkmadı. Anlaşılmıştır ki Türkiye daha önce denenmiş bir yola girebilmek adına yeni bir planın parçası olan bir uygulama hayata geçirilmiştir. Anlaşılıyor ki bu seferki daha geniş ve büyük boyutlu olacak.” diye konuştu.

31 Mart yerel seçimleri öncesinde teröristbaşı Abdullah Öcalan’ın kardeşi Osman Öcalan’ın devletin resmi kanalı TRT’ye çıkarılmasına MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin sessiz kaldığını hatırlatan Aydın, ‘yeni açılım dönemi’ olarak adlandırdığı sürece ilişkin isim vermeden Bahçeli’ye ‘iktidar ortağı’ diye seslendi.

Aydın, Bahçeli’ye şunları söyledi: “(Osman Öcalan’ın TRT’ye çıkarılması) O günün şartlarında bu duruma sessiz kalan, bir şey söylemeyen ve söylemediği için de kısmen onay veren ortağının bugün girişilecek yeni dönem konusunda neler düşündüğünü ve neler söylediğini önümüzdeki günlerde hep beraber takip edeceğiz.”

 

Arınç’tan, Selahattin Demirtaş çıkışı Arınç’tan, Selahattin Demirtaş çıkışı

İmralı Canisi Apo'nun kardeşi Osman Öcalan'ı TRT'ye çıkarma haber verme özgürlüğü sayıldı! İmralı Canisi Apo'nun kardeşi Osman Öcalan'ı TRT'ye çıkarma haber verme özgürlüğü sayıldı!

"Beka'dan Apo'ya ne ara geldik?"


ANKET

Bir erken seçim öngörüyor musunuz?

NAMAZ VAKİTLERİ
yukarı çık