Allah'a, Millet'e, Vatan'a Fedai

  • Dolar 7.4768
  • Euro 9.0811
  • GR ALTIN 444.35
  • ÇEYREK 729.3

Kılıçdaroğlu'ndan 'Yönetilemeyen Türkiye' paylaşımı!

CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu, AK Partili Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın "Şimdiye kadar ne yaptıysak, neyi başardıysak CHP'nin takoz ve gerilim siyasetine rağmen başardık" sözlerine "Sosyete damat Doğu Akdeniz’deki karbon yatakları için ‘Orada çok ciddi bir rezerv şu an itibariyle yok’ diyecek ve sen utanmadan, sıkılmadan Cumhuriyet Halk Partisi’ni suçlayacaksın. Böyle bir aymazlığı tarih bile yazmamıştır" diyerek yanıt verdi.

Kılıçdaroğlu'ndan 'Yönetilemeyen Türkiye' paylaşımı!
  • 15 Ağustos 2020, Cumartesi 16:55

CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın AK Parti İl Başkanları Toplantısı'nda yaptığı konuşmada "Şimdiye kadar ne yaptık, neyi başardıysak, CHP’nin takoz ve gerilim siyasetine rağmen başardık" sözlerine sosyal medya hesabından yanıt verdi.

Kılıçdaroğlu'nun “Yönetilemeyen Türkiye” başlığıyla yaptığı paylaşım şöyle:

"Dış politikada; Dışişleri Bakanlığı’nı tümüyle devre dışı bırakacaksın. Rüşvet alanları büyükelçi yapacaksın. Kadim dostumuz olan Mısır’ı düşman ilan edeceksin. Sosyete damat Doğu Akdeniz’deki karbon yatakları için ‘Orada çok ciddi bir rezerv şu an itibariyle yok’ diyecek. Ve sen utanmadan, sıkılmadan Cumhuriyet Halk Partisi’ni suçlayacaksın. Böyle bir aymazlığı tarih bile yazmamıştır. Ne diyorduk? Türkiye yönetilmiyor, Türkiye savruluyor…"


ANKET

Bir erken seçim öngörüyor musunuz?

NAMAZ VAKİTLERİ
yukarı çık