Allah'a, Millet'e, Vatan'a Fedai

  • Dolar 8.626
  • Euro 10.124
  • GR ALTIN 493.35
  • ÇEYREK 809.39

Kılıçdaroğlu'ndan Erken seçim yorumu!

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, FOX TV canlı yayınında erken seçim hakkında konuştu. CHP lideri Kılıçdaroğlu, sonbaharda erken seçim olabileceğini kaydetti.

Kılıçdaroğlu'ndan Erken seçim yorumu!
  • 26 Mart 2021, Cuma 14:09

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, FOX TV'de yayınlanan Çalar Saat programında İsmail Küçükkaya'nın sorularını cevapladı.

Türkiye'nin 2023'den önce seçime gitmesi gerektiğini belirten Kılıçdaroğlu, "Devlet böyle mi yönetilir? Seçime gitmek zorundalar. Bunlar Türkiye'yi artık yönetemezler. Seçim sonbaharda olabilir." diye konuştu.

Kemal Kılıçdaroğlu canlı yayında şunları söyledi:

KABİNE DEĞİŞİKLİĞİ TARTIŞMALARI

Tek adam hükümeti var. Kabine dediğiniz o zaten. O kişi nasıl talimat veriliyorsa gereği yerine getiriliyor. O bakanlara da suç bulmamak lazım. Ne yaparlarsa yapsınlar, hiç kimse bunların kongreleriyle ilgilenmedi. Bu bakanların bir işlevi var mı? Bunlar bakan değil, bunlar seçimle gelmiş insanlar değil, atanan devlet memuru bunlar.

SONBAHARDA SEÇİM OLABİLİR

Seçim sonbaharda olabilir. Yürütemiyorlar. Ne alırsanız alın dolarla. Yerli ve milliyiz diyorlar, neresi yerli ve milli? Devlet böyle mi yönetilir? Seçime gitmek zorundalar. Halkın hali ortada. Bunlar Türkiye'yi artık yönetemezler. Bütün dünyayla kavgalılar. Rusya geldi askerlerimizi şehit etti. Rusya'yı kınayacağımıza Putin'in kapısında beklediler. Sandığı koysunlar. Sandık koymaktan korkuyorlar.


ANKET

Bir erken seçim öngörüyor musunuz?

NAMAZ VAKİTLERİ
yukarı çık