Allah'a, Millet'e, Vatan'a Fedai

  • Dolar 8.6743
  • Euro 10.1769
  • GR ALTIN 491.24
  • ÇEYREK 806.05

Kılıçdaroğlu'ndan Erdoğan'a yanıt!

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, "Namazdan çıkıyorsun, avluda küfür kıyamet... Ne diyeceğimi gerçekten bilmiyorum. Milletin aklıyla, değerleriyle, alay eden sensin Erdoğan" ifadelerini kullandı.

Kılıçdaroğlu'ndan Erdoğan'a yanıt!
  • 20 Ağustos 2021, Cuma 23:00

Cumhurbaşkanı Erdoğan cuma namazı çıkışı yaptığı açıklamalarda CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nu hedef alarak "Bay Kemal sıfatıyla 'Yalancı Kemal’dir. Akşam bir başka sabah bir başka. Hiçbir zaman zaten onun dürüstlüğünü yaşamadık. Her hadisede yalanları ile temayüz etmiş bir zattır.  Amerika yalanlamıştır ama bunlar yine hala bunun üzerinden yürümeye devam ediyorlar. Bütün felaketlerde dayanışma yok, yalan var. Dürüst olun. Milleti yalanla bir yerlere taşıyacağınızı zannetmeyin. Bu millet yalanla bağdaşık değildir. Bu millet dürüsttür, dürüstlerle bugüne kadar gelmiştir, bundan sonra dürüst yönetimlerle yoluna devam edecektir" diye konuştu.

"NAMAZDAN ÇIKIYORSUN, AVLUDA KÜFÜR KIYAMET"

Kılıçdaroğlu, Erdoğan'a Twitter hesabından yanıt verdi.

Bir dizi paylaşımda bulunan CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, "Namazdan çıkıyorsun, avluda küfür kıyamet... Ne diyeceğimi gerçekten bilmiyorum. Milletin aklıyla, değerleriyle, alay eden sensin Erdoğan! Bir televizyon programında “sığınmacı alacağız, bu bir cibilliyet meselesi” diyorsun; yarım saat sonra uyanıp "sınırlara duvar örüyoruz" diyorsun. Bir dediğin diğer dediğini tutmuyor. Ne söylediğinin farkında değilsin" ifadelerini kullandı.

Paylaşımlarında Erdoğan'a seslenen Kılıçdaroğlu şöyle devam etti:

Erdoğan yineliyorum: Gel milletimize dönelim, onlar söylesinler; bu ülkeye akın akın sığınmacı geliyor mu, gelmiyor mu? Etraflarına bakarak mahallelerinden söylesinler, belli ki sen saraylardan göremiyorsun.

Özetle Erdoğan, sen bir beka sorunusun. Ülkenin demografik yapısını alenen tehlikeye attın. Seçimden de kaçtığın için, halkımız sana gerçek fikrini “şimdilik” iletemiyor. Ama gün gelecek göreceksin, sen de gerçekle yüzleşeceksin!

 


ANKET

Bir erken seçim öngörüyor musunuz?

NAMAZ VAKİTLERİ
yukarı çık