Allah'a, Millet'e, Vatan'a Fedai

  • Dolar 7.4642
  • Euro 9.1373
  • GR ALTIN 437.81
  • ÇEYREK 718.81

Kılıçdaroğlu'ndan Adil Öksüz açıklaması: Yerini bildiğinizi biz de biliyoruz yakala, getir!

CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu partisinin grup toplantısında, "Adil Öksüz'ün yerini biliyoruz diyorlar. Eee git getir o zaman! Biz kontrollü darbe dedik ve belgelerle ispat ettik. Rapor hazırlandı. Korkularından raporu yayımlamıyorlar. Adil Öksüz gerçeği de var orada. " dedi.

Kılıçdaroğlu'ndan Adil Öksüz açıklaması: Yerini bildiğinizi biz de biliyoruz yakala, getir!
  • 03 Aralık 2019, Salı 17:09

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu,partisinin grup toplantısında Man adası belgeleri ile igili konuşarak Cumhurbaşkanı Erdoğan'a sert sözlerle yüklendi.

Kılıçdaroğlu, "Erdoğan ailesi Türk savunma sanayini ele geçirmek istiyor. Siyaseti zenginleşme aracı olarak görenlere ihtiyacımız yok" ifadelerini kullandı.

Kılıçdaroğlu'nun konuşmasından satır başları şöyle:

"Erdoğan demişti ki, "Man Adası hakkında mahkemeye gitti, tazminata mahkum oldu." Bir daha söylüyorum, yeniden söylüyorum, söylediğim her cümle, kullandığım her belge yüzde yüz doğrudur. Zaten hiç kimse de bu belgeleri yalanlamadı. Hiç kimse!

Erdoğan'a teşekkür ediyorum tekrar bu olayı gündeme getirdiği için. Man Adası'nda 1 sterlinlik bir şirket kuruldu. İlgili bankanın dekontlarını okuyarak, swift kayıtlarını açıklayarak olayın detaylarını kamuoyuna duyurduk. Belgelerin tamamını savcıya teslim ettik. Belgelerin tamamı doğru. İspat edersen cumhurbaşkanlığını bırakırım diyordu. Bırakamıyor, dava açacağım dedi. Dava açtı, davanın düştüğü mahkemenin hakimlerini değiştirdi. Namuslu, dürüst hakimleri görevden aldı, yerine militan hakimleri koydu.

Ben haklıyım, Allah'ın huzurunda da ben haklıyım. Erdoğan ailesinin bu dümenini açıkladım. Damat var, dünür var, enişte var, hepsi var. Bu para trafiği nedir diye sorduk. Bu bir şirket satışıdır dedi Erdoğan. O da doğruladı. Ama hala istifa etmiyor. 82 milyonun huzurunda yine soruyorum bu şirket hangi şirket? Senin ailenin 15 milyar dolarlık gelirini elde etmesini sağlayan bu şirket hangi şirket? Bu dümeni Türkiye Cumhuriyeti Devleti'ne vergi ödememek için Man Adası'nda uyduruk bir şirket kuruldu.

Esnaf, çiftçi vergi ödüyor. Erdoğan ailesi Man Adası'ndaki kumpas dolayısıyla 5 kuruş vergi ödemiyor. Ben bunları söyleyince yeniden tazminat davası açacağız diyorlar. Açmazsanız namertsiniz. Ben bütün davaları kazanacağım.

Hem Cumhurbaşkanlığı koltuğunda oturacaksın hem de Türkiye Cumhuriyeti Devleti’ne vergi vermemek için dolaplar çevireceksin. Kimseden korkmuyorum. Tüyü bitmemiş yetimin hakkını sonuna kadar savunacağım. Man Adası’nı tekrar hatırlattığı için Erdoğan’a teşekkür ederim.

15 Temmuz şehit ve gazileri için 309 milyon lira para topladılar. Paranın nereye gittiği belli değil. Hâlâ açıklayamadılar. Bu para nereye gitti?

2016 yılında Beşiktaş'ta meydana gelen patlamada 46 vatandaşımız hayatını kaybetti. Bağış kampanyası düzenlendi. 52 milyon lira para toplandı. Bu para nereye gitti? Bu rezilliğe bir son vereceğiz.

Kim bu Talip Öztürk? Erdoğan ailesi Türk savunma sanayini ele geçirmek istiyor. Siyaseti zenginleşme aracı olarak görenlere ihtiyacımız yok. "

DEMİRTAŞ AÇIKLAMASI

"Selahattin Demirtaş... Seversiniz sevmezsini... Haksız ve hukuksuz yere hapiste yapıyor. Sebebi "Seni Başkan yaptırmayacağız" demiş olması.

Demirtaş beraat ediyor. Başka bir davadan hapsetmeye devam ediyorsunuz. Selahattin bey rahatsızlanmış ve gecikilerek hastaneye kaldırılmış. Acil şifalar diliyorum. 

Adil Öksüz'ün yerini biliyoruz diyorlar. Eee git getir o zaman! Biz kontrollü darbe dedik ve belgelerle ispat ettik. Rapor hazırlandı. Korkularından raporu yayımlamıyorlar. Adil Öksüz gerçeği de var orada. 

15 Temmuz darbe girişimini 20 Temmuz darbesiyle başka bir yere taşıdılar. 20 Temmuz'da sivil darbe yaptılar.

82 milyon vatandaşıma sesleniyorum; beraber güzel bir Türkiye'yi inşa edeceğiz."

Yeniçağ


ANKET

Bir erken seçim öngörüyor musunuz?

NAMAZ VAKİTLERİ
yukarı çık