Allah'a, Millet'e, Vatan'a Fedai

  • Dolar 9.6153
  • Euro 11.2377
  • GR ALTIN 554.27
  • ÇEYREK 909.32

Karamollaoğlu: Esnaf artık rahat bir nefes almalı!

Saadet lideri Temel Karamollaoğlu, düzenlediği basın toplantısında gündeme ilişkin dikkat çeken açıklamalarda bulundu.

Karamollaoğlu: Esnaf artık rahat bir nefes almalı!
  • 18 Şubat 2021, Perşembe 14:36

Pandemi tedbirleri nedeniyle esnafın kepenk indirdiği bir dönemde AK Parti’nin tıka basa dolu kongreler gerçekleştirmesini eleştiren Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, “Esnaf mağdur. İnsanlar geçimlerini sağlayamıyor. Eğer esnafımız nefes alamaz ise ülke, ekonomik yönden çok ciddi bir hasar görür. En kısa zamanda gerekli tedbirler alınarak esnafın nefes alması sağlanmalıdır” çağrısında bulundu.

“ŞEHİT ANNESİNİN PARTİ KONGRESİNDEN ARANMASI DOĞRU BİR TAVIR DEĞİL”

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Gara Operasyonu için kullandığı “başaramadık” açıklamasını değerlendirerek sözlerine devam eden Karamollaoğlu, “Sayın Cumhurbaşkanı’nın açıklamalarına bakılacak olursa başarısızlıkla sonuçlanan bir kurtarma operasyonu olduğu anlaşılıyor” dedi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın, partisinin Rize İl Kongresi’nde Gara şehidi Uzman Çavuş Mevlüt Kahveci’nin annesi Ayşe Güler’le telefonla görüşüp başsağlığı dilemesini eleştiren Karamollaoğlu, “Daha şehitlerin kanı yerde iken Cumhurbaşkanı’nın bunu adeta bir şova dönüştürmesi, şehit annesini arayarak başsağlığı dilemesi doğru bir tavır değildir. Bu tavrı doğru bulmuyorum” diye konuştu.

“ESNAFIN NEFES ALMASI SAĞLANMALI”

Esnafın pandemi tedbirleri nedeniyle kepenklerini indirdiği bu süreçte Cumhurbaşkanı’nın partisinin tıka basa dolu salonlarda kongreler gerçekleştirmesini eleştiren Karamollaoğlu, “Esnaf mağdur. İnsanlar geçimlerini sağlayamıyor. Artık şu noktaya gelindi. Esnafın bu sıkıntıları biraz gevşetilmeli. Eğer esnafımız nefes alamaz ise ülke çok ciddi bir hasar görür ekonomik yönden. Biz bundan dolayıdır ki en kısa zamanda gerekli tedbirler alınmasını ve esnafın nefes almasının sağlanmasını istiyoruz” çağrısında bulundu.


ANKET

Bir erken seçim öngörüyor musunuz?

NAMAZ VAKİTLERİ
yukarı çık