Allah'a, Millet'e, Vatan'a Fedai

  • Dolar 7.1679
  • Euro 8.7434
  • GR ALTIN 414.19
  • ÇEYREK 679.22

Karamollaoğlu, darbe tartışmalarını böyle yorumladı!

Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, “Şimdi ne oldu da dün şiir söylediği için hapse girenler, bugün yazı yazdıkları için insanları hapse atıyorlar” dedi.

Karamollaoğlu, darbe tartışmalarını böyle yorumladı!
  • 14 Mayıs 2020, Perşembe 2:18

Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, partinin Eğitim Merkezi’nde düzenlediği basın toplantısında gündemdeki konuları değerlendirdi.

Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu darbe tartışmalarına değerlendirerek, böyle bir ihtimal görmediğini söyledi ve “Birileri kimlerin hakkından geleceğimizin listesini çıkardık demesi gibi bir anlayış olmaz. İktidar tek bir adım atmadı. Hemen sorgulama başlatılmalı” dedi.

‘ŞİİR SÖYLEYENLER İNSANLARI HAPSE ATIYORLAR’

Cumhurbaşkanı Erdoğan’a 28 Şubat sürecini hatırlatan Karamollaoğlu,Şimdi ne oldu da dün şiir söylediği için hapse girenler, bugün yazı yazdıkları için insanları hapse atıyorlarifadelerini kullandı.

Karamollaoğlu, Soma’da 301 madenciyi anarak başladığı konuşmasında “Gerekli tedbirler alınarak faciaların önüne geçilebilir, tedbirler alınmazsa yetkili kişiler sorumludur” dedi.

Karamollaoğlu koronavirüs salgınına karşı ciddi mücadele verildiğini söyleyerek, “Bütün dünyada normale dönmek için adımlar atılıyor ancak endişe de peşinden geliyor. Kurallara dikkat etmezsek, o zaman pişmanlık duymak fayda getirmez” diye konuştu.


ANKET

Bir erken seçim öngörüyor musunuz?

NAMAZ VAKİTLERİ
yukarı çık