Allah'a, Millet'e, Vatan'a Fedai

  • Dolar 8.8736
  • Euro 10.4799
  • GR ALTIN 499.04
  • ÇEYREK 819.47

Kahpe sürüsü PKK askeri birliğe saldırdı!

Milli Savunma Bakanlığından yapılan açıklamaya göre; PKK, Hakkâri'nin Çukurca ilçesindeki askeri birliğe roketli saldırı düzenledi.

Kahpe sürüsü PKK askeri birliğe saldırdı!
  • 19 Şubat 2021, Cuma 22:32

Milli Savunma Bakanlığından yapılan açıklamada, saldırının bir taciz atışı olduğu, can ve mal kaybının yaşanmadığı bildirildi.

Milli Savunma Bakanlığı'ndan yapılan açıklamada şu sözlere yer verildi:

"Teröristler tarafından Irak'ın kuzeyinden atılan roketler Çukurca'daki bir köye düştü. Herhangi bir can veya mal kaybının yaşanmadığı saldırının hemen ardından Türk Silahlı Kuvvetleri unsurları teröristlere ait sınır ötesindeki hedefleri ateş destek vasıtalarıyla vurdu. Terör örgütü PKK tarafından, Irak'ın kuzeyinden Hakkari'nin Çukurca ilçesindeki askeri birliğe roketli taciz ateşi gerçekleştirildi.Teröristlerin saldırısında roketlerden biri kışladaki boş alana düşerken diğer iki roket kışlaya 1,5 kilometre mesafedeki Narlı Köyü'ndeki cami ile bir evin yakınına düştü. Saldırının hemen ardından belirlenen hedefler Türk Silahlı Kuvvetlerine ait ateş destek vasıtalarıyla vuruldu. Güvenlik uzmanları, terör örgütü PKK’nın Gara’da gerçekleştirdiği katliamın ardından yaptığı bu saldırıyla da masum vatandaşları hedef almayı sürdürdüğünü, insanlık düşmanı faaliyetlerine devam ettiğini belirtti"


ANKET

Bir erken seçim öngörüyor musunuz?

NAMAZ VAKİTLERİ
yukarı çık